Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Metal Portrayal of Guilt

Portrayal of Guilt

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Portrayal of GuiltO wydarzeniu

O wydarzeniu

Niespełna rok po świetnym koncercie w Poznaniu Portrayal of Guilt powraca do Polski! Amerykańskie trio już pod koniec kwietnia wystąpi w warszawskim klubie VooDoo, a w ramach supportu zobaczymy psychodeliczno post-punkowy Muscle Worship. Portrayal of Guilt bilety na koncert w Warszawie już dostepne.

Portrayal of Guilt informacje

Każdy z nas ma własne wyobrażenie o tym, co to znaczy przeżyć okres wypełniony nieustannym strachem, kiedy świat powoli płonie, a ciemność przytłacza bardziej niż kiedykolwiek. W przypadku Portrayal of Guilt ich kręte życie pozagrobowe wiąże się z żalem, stratą, masochizmem, cierpieniem i bólem.

Na “CHRISTFUCKER”, czyli ich drugim pełnoprawnym albumie z 2021 r., zespół pogrąża się w mrocznych głębinach, tworząc niezwykle niepokojący materiał. „W pewnym sensie myślimy o tym jak o ścieżce dźwiękowej do horroru”, mówi gitarzysta i wokalista grupy Matt King. „Chcieliśmy stworzyć atmosferę niepokoju i strachu”.

 

Muscle Worship został założony w 2009 roku w Lawrence, Kansas. Na swoim koncie mają wydaną w 2011 roku epkę “Psychonaut’s Prayer” oraz pełny album zatytułowany po prostu “Muscle Worship”, który ukazał się 2 lata później. Już niedługo światło dzienne powinien ujrzeć nowy materiał zespołu, który został zarejestrowany w poprzednim roku. 

 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też