Hamatom + Equilibrium

Hamatom + Equilibrium

SPRAWDŹ BILETY

Hämatom w Krakowie! Niemiecka grupa wystąpi już 10 listopada w krakowskim klubie Kwadrat. Gośćmi specjalnymi będą formacje Equilibrum i The O’Reillys and the Paddyhats. Hamatom + Equilibrium + he O’Reillys and the Paddyhats bilety już w sprzedaży.

Hämatom + Equilibrum + The O’Reillys and the Paddyhats w Polsce

Muzykę zespołu Hämatom zalicza się do gatunku „Neue Deutsche Härte”, który łączy w sobie elementy metalu alternatywnego, groove metalu, a także muzyki elektronicznej czy technoPodczas swojej niespełna dwudziestoletniej działalności muzycy dorobili się bogatej dyskografii, której najnowszym elementem jest album „Die Liebe Ist Tot” (2021, Anti Alles).

 

HÄMATOM (Niemcy) crossover, groove metal, metal alternatywny: 

 

Groove metal, thrash, elektronika, a czasem nawet i techno składają się na styl, który u naszych zachodnich sąsiadów opisywany jest w skrócie NDH, a w którym od 2003 roku porusza się zespół Hämatom. Jest ich czterech, a ksywki wzięli od nazw podstawowych kierunków geograficznych: Nord (Północ, wokal), Süd (Południe, perkusja), Ost (Wschód, gitara) i West (Zachód, gitara basowa). Wizerunkowo lokują się gdzieś pomiędzy Misfits, Insane Clown Posse i Gwar. Od 2016 roku każda z płyt Hämatom znalazła się w Top 10 oficjalnej niemieckiej listy płyt. Wydany w 2021 roku studyjny album "Die Liebe ist tot" Niemcy będą promować w Polsce. 

 

EQUILIBRIUM (Niemcy) epic folk metal:

 

René Berthiaume, gitarzysta, klawiszowiec i główny kompozytor Equilibrium, założył zespół w 2001 roku. Fascynację starogermańskimi i nordyckimi mitami oraz legendami postanowił przełożyć na język muzyki, używając do tego zadania elementów rytmicznego, skocznego metalu wzbogaconego o pierwiastek folkowy. Equilibrium posługuje się zarówno językiem niemieckim, jak i angielskim. Od 2019 roku skład zespołu z Bawarii rodem pozostaje niezmienny i oprócz René tworzą go: Hati (perkusja), Robse (wokal), Dom (gitara), Skar (gitara basowa) i Skadi Rosehurst (klawisze). Podczas kolejnej wizyty w Polsce Equilibrium będzie promować wydany w 2019 roku album "Renegades", na którym znalazła się ciekawa przeróbka przeboju The Hooters "Johnny B.".

 

THE O’REILLYS AND THE PADDYHATS (Niemcy) irlandzki folk punk:

 

Niech was nie zmyli nazwa. The O'Reillys And The Paddyhats to ośmioro Niemców z Nadrenii-Westfalii, którzy zakochali się w irlandzkim folk punku i w 2011 roku założyli zespół, właśnie w takim graniu się specjalizujący.   Jeśli ktoś wielbi granie à la Flogging Molly, The Real McKenzies, czy Dropkick Murphys, nie ma szans, aby nie zakochał się w muzyce The O'Reillys And The Paddyhats. Niemcy z irlandzką duszą i Guinnessem zamiast krwi, zachwycili swoimi pełnymi pasji i niewiarygodnej energii koncertami całą Europę, w tym także Wyspy Brytyjskie. W swojej ojczyźnie grali już wyprzedane trasy, a na legendarny festiwal Wacken Open Air byli zapraszani aż siedem razy. Mało tego, stworzyli swój własny festiwal! Nazywa się O'Reilly Festival i poświęcony jest graniu folkowo-punkowemu o irlandzkiej proweniencji. W 2021 roku The O'Reillys And The Paddyhats wydali płytę "In Strange Waters" i ją właśnie będą promować w Polsce.  

 

Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hamatom + Equilibrium
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Hamatom + Equilibrium BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/