Urodziny Sopotu

Urodziny Sopotu

SPRAWDŹ BILETY

11 września w Operze Leśnej zagrają NOSOWSKA, DARIA ZAWIAŁOW, KAŚKA SOCHACKA, MIUOSH, KEV FOX, Laboratorium Pieśni oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot.

 

Koncert finałowy z okazji 120. URODZIN SOPOTU to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, podczas którego czołowi polscy artyści wystąpią zarówno w repertuarze własnym jak i tym wybranym z myślą o nich przez Dyrektora Artystycznego koncertu, SMOLIKA.

 

Koncert, mimo jak najbardziej współczesnego charakteru, będzie również podróżą sentymentalną po największych hitach, które wybrzmiewały podczas sopockich festiwali.

 

Orkiestracje, do wybranych przebojów polskiej piosenki w nowych aranżacjach SMOLIKA, przygotowuje Jan Stokłosa. Nie zabraknie więc niespodzianek, nieoczywistych połączeń scenicznych, duetów i eksperymentów muzycznych.

Publiczność usłyszy również Fantazję dla Sopotu, utwór skomponowany przez znakomitego polskiego kompozytora, Jana A.P. Kaczmarka z okazji 120. urodzin Miasta. Utwór wykona Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Maestro Wojciecha Rajskiego. Warto tu być, zapraszamy serdecznie!

 

Osoby z niepełnosprawnością planujące zakup biletu na koncert finałowy proszone są o kontakt bezpośredni z Biurem Obsługi Widza pod numerem telefonu: 58 555 84 07 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, e-mail: bilety@bart.sopot.pl

 

Organizatorami koncertu są: Miasto Sopot oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

Partnerami są: Polska Filharmonia Kameralna Sopot oraz Marszałek Województwa Pomorskiego.

Patronami medialnymi są: Radio 357, Wyborcza Trójmiasto, trojmiasto.pl oraz TVN.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Urodziny Sopotu
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Urodziny Sopotu BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/