Rock na Bagnie XIII

Rock na Bagnie XIII

SPRAWDŹ BILETY

NOWE OGŁOSZENIE PUDELSI dołączają do line-upu!

 

XIII edycja festiwalu Rock na Bagnie w Goniądzu na Podlasiu, który niektórzy określają spadkobiercą Jarocina lat 80. Jak zwykle organizatorzy przygotowali szereg koncertów wykonawców krajowych i zagranicznych, znanych i undergroundowych, starych i młodych. Oprócz tego, jak zwykle atrakcje w centrum Goniądza łącznie z małą sceną, jarmarkiem, kinem, wystawami. Rock na Bagnie bilety na festiwal już w sprzedaży.

Rock na Bagnie XIII » Artyści » Line-Up »

Na scenie festiwalu pojawią się:

 • COCKNEY REJECTS (Wielka Brytania)
 • ONE MILLION BULGARIANS
 • ALIANS
 • BULBULATORS
 • TERRORDOME
 • SKANKAN
 • DZIECIUKI (Białoruś)
 • TORO BRAVO (Litwa)
 • THE COIOTS!
 • HUMAN RIGHTS
 • ZEMSTA NIETOPERZA
 • PUDELSI
  Więcej ogłoszeń wkrótce!

+ 11 innych zespołów + mała scena, a do tego: podlaska przyroda, podlaskie jadło, Biebrzański Park Narodowy na wyciągnięcie ręki, kino, spotkania i inne atrakcje.

 

Line-up ciągle się tworzy - więcej ogłoszeń wkrótce!

 

Rock na Bagnie XIII

Goniądz na Podlasiu

30.06 – 2.07.2023 

Otwarcie bram: 11:00

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rock na Bagnie XIII
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Rock na Bagnie XIII BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/