27. Pol'and'Rock Festival 2021

27. Pol'and'Rock Festival 2021

KOLEJNA PULA WEJŚCIÓWEK  W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów w imprezach może obecnie uczestniczyć 250 osób plus osoby zaszczepione. Na ten moment jesteśmy w kontakcie z osobami, które kupiły wejściówki w pierwszej turze i sprawdzamy, jak wygląda ich sytuacja. Dlatego prosimy aby w obecnej turze rejestrowały się osoby, które w czasie Festiwalu będą w pełni zaszczepione.

 

Zdobądź wejściówkę na Pol’and’Rock Festival! Najpiękniejszy Festiwal Świata – po roku przerwy – wraca do formy plenerowej i zmienia lokalizację na Lotnisko Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. Po raz pierwszy w historii na wydarzeniu obowiązywać będą wejściówki, a zebrane dzięki nim środki pokryją koszt zabezpieczenia COVID-19, między innymi tzw. szybkich testów dla wszystkich wkraczających na teren festiwalu.

 

Nie będzie już możliwości zakupu wjazdówki na samochód. Kupujący - zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów i wykorzystaniem limitu osób niezaszczepionych w pierwszej turze sprzedaży - muszą być osobami w pełni zaszczepionymi (14 dni od drugiej dawki).


W przypadku pytań dotyczących festiwalu zachęcamy do kontaktu pod adresem: publika@wosp.org.pl

Wejściówki na Pol’and’Rock Festival – co musisz wiedzieć?

  • Koszt wejściówki na Pol’and’Rock Festival to 49 złotych od osoby - bez względu na liczbę dni, na którą przyjeżdżasz (pobyt na terenie festiwalu możliwy będzie od wtorku 27 lipca do niedzieli 1 sierpnia).
  • Jedna osoba zakupić może do 4 wejściówek.
  • Sprzedaż wejściówek obywać się będzie partiami, a ostateczna liczba uczestników zależna będzie od obowiązujących w kraju obostrzeń.
  • Wszystkie wejściówki są imienne.
  • Przy zakupie biletu dodatkowo należy podać numer PESEL oraz numer alarmowy do osoby, którą powinniśmy poinformować w razie nieprzewidzianego zdarzenia.
  • Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością - po zakupie biletu napisz na publika@wosp.org.pl, abyśmy mogli poznać Twoje szczególne potrzeby i zorganizować pobyt na festiwalu w sposób najbardziej komfortowy. 
  • W tym momencie parking jest już pełny i nie ma możliwości pobrania wjazdówki na parking na terenie Festiwalu. Zachęcamy do przyjazdu transportem zbiorowym lub kontaktowanie się z innymi uczestnikami.

Dlaczego wejściówki?

27. edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie pierwszą w historii, na której obowiązywać będą wejściówki, a także pierwszą plenerową z ograniczoną liczbą publiczności. Środki z wejściówek przeznaczone zostaną na zabezpieczenie w związku z pandemią – pokrycie kosztów maseczek, płynów do dezynfekcji oraz tzw. szybkich testów w kierunku koronawirusa, które przeprowadzane będą mieć wszyscy wkraczający na teren wydarzenia (bez względu na stopień zaszczepienia). Koszty organizacji festiwalu tradycyjnie pokryte zostaną przez sponsorów wydarzenia.

Gdzie oglądać online? 

Najbliższy festiwal, podobnie jak zorganizowany w ostatnie wakacje 26. Pol’and’Rock Festival, przybierze formę hybrydową, czyli dostępny będzie zarówno dla osób obecnych na miejscu, jak i online. Relację z wydarzenia będzie można śledzić bezpłatnie, poprzez media społecznościowe Fundacji WOŚP i Pol’and’Rock Festival oraz na kanałach partnerów. 

 

Dyskutować na temat wydarzenia, a także zadawać pytania między innymi w czasie Akademii Sztuk Przepięknych, będzie można na festiwalowym serwerze na Discordzie. 

Pol'and'Rock Festival 2021 line-up

Line-up 27. Pol’and’Rock Festival ogłoszony zostanie w ciągu najbliższych tygodni.

 

Skład, który pierwotnie potwierdził chęć występu, m.in. grupa Limp Bizkit czy Tagada Jones, otrzymał zaproszenie i podtrzymuje gotowość wystąpienia na kolejnej edycji wydarzenia w 2022 roku. 

O Pol'and'Rock Festival 2021

27. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31 lipca na dawnym latowisku Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. Na terenie o powierzchni 50 hektarów znajdą się pola namiotowe, scena, na której wystąpi blisko 30 wykonawców, strefa ASP ze spotkaniami z wybitnymi gośćmi oraz koncertami wieczornymi, a także przestrzenie partnerów.

 

Masz pytania dotyczące festiwalu - sprawdź nasze FAQ!

 

Dystrybucję wejściówek na Pol’and’Rock Festival wspiera eBilet - firma obsługuje logistycznie sprzedaż wejściówek, ale również wspiera Fundację WOŚP w zebraniu danych uczestników, które wykorzystane zostaną do komunikacji, a co za tym idzie zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa w trakcie wydarzenia.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

27. Pol'and'Rock Festival 2021
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/