Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Festiwale Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn Green Festival 2024

15.08.2024 Olsztyn

Organizator: Agora SA

Olsztyn Green Festival 2024BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

KARNETY

Olsztyn Green Festival 2024 - KARNET
15-17.08.2024

Olsztyn Green Festival 2024 - KARNET

Olsztyn, CRS Ukiel

O wydarzeniu

Jubileuszowa 10. edycja Olsztyn Green Festiwal 2024! 

Najbardziej zielony muzyczny festiwal w Polsce 10. edycja OGF odbędzie się w weekend 15-17 sierpnia 2024 r. nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie. To jedyny taki zielony punkt na festiwalowej mapie Polski. Tło scen maluje tutaj natura, jezioro, lasy i magiczne zachody słońca, co czyni Olsztyn Green Festival jednym z najpiękniejszych festiwali w Polsce. Olsztyn Green Festival 2024 bilety już w sprzedaży.

Olsztyn Green Festival 2024

Jeżeli lubisz "zielony" styl życia, cenisz sobie kontakt z naturą oraz dobrą muzyką, uwielbiasz relaks nad jeziorem, kochasz dobrze zjeść, czy spędzić miły czas z przyjaciółmi – koniecznie dołącz do rodziny OGF. Przedłużony, wakacyjny weekend pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń gwarantowany! Zapraszamy!

W programie min. 26 koncertów i crème de la crème polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej i hip-hopowej. Ponadto rozmowy z artystami, aktywistami i naukowcami o ratowaniu planety, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych oraz mnóstwo aktywności dla wszystkich. To tylko kilka powodów, aby pojawić się w sierpniu na Olsztyn Green Festival. Wszystkie, wraz z niespodziankami, będziemy przed Wami sukcesywnie odkrywać, budując tylko pozytywne emocje.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też