Muzyczna Syrenka - Kult

Muzyczna Syrenka - Kult

Zapraszamy na nowy cykl koncertów polskich gwiazd na Stadionie Syrenka! Na scenie plenerowej zagrają m.in. kultowe zespoły Happysad, Kult, Bracia Figo Fagot oraz Strachy na Lachy. Muzyczna Syrenka bilety na koncerty już w sprzedaży.

Zasady bezpieczeństwa

W trakcie koncertów z cyklu Muzyczna Syrenka wdrożony zostanie szereg środków bezpieczeństwa zgodnych z bieżącymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

W wydarzeniach będzie mogła wziąć udział limitowana liczba uczestników. Kontrola biletów będzie odbywać się bezdotykowo, a uczestnicy zostaną poproszeni o dezynfekcję dłoni przed wejściem na obszar stadionu. Organizatorzy zapewnią uczestnikom możliwość swobodnego przemieszczania się, z zachowaniem dystansu społecznego. Każdy uczestnik zostanie również poproszony o złożenie pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia - do pobrania TUTAJ

O cyklu koncertów Muzyczna Syrenka

Cykl koncertów Muzyczna Syrenka jest wspólnym projektem dwóch największych warszawskich organizatorów koncertów zarządzających klubami: Hybrydy, Palladium, Proxima oraz Stodoła. Na scenie plenerowej zaprezentują się topowi polscy wykonawcy, których sukcesywnie będziemy ogłaszać w najbliższym czasie. Inicjatywa pozwoli wszystkim uczestnikom na złapanie wrześniowych promieni słońca oraz wspólne pożegnanie lata w wyjątkowo gorącej i muzycznej atmosferze!

 

Oprócz solidnej porcji wrażeń koncertowych na obszarze stadionu dostępna będzie także strefa gastronomiczna oferująca przekąski i napoje.

Koncert Kult Warszawa, 09.10, Stadion Syrenka 

Koncerty Kultu od dekad przyciągają rzesze fanów, którzy śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak „Arahja”, „Hej czy nie wiecie”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie” czy „Baranek”. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, wydarzenia zachowują swój unikatowy charakter i każde z nich na nowo podbija serca fanów!

 

Już 9 października legendarna grupa zagra dla warszawskiej publiczności koncert plenerowy na Stadionie Syrenka. Wydarzenie odbędzie się w ramach Pomarańczowej Trasy 2020. Koncert Kultu to element serii wydarzeń #MuzycznaSyrenka, którym przyświeca idea wspólnego pożegnania lata w wyjątkowo muzycznej i bezpiecznej atmosferze.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Muzyczna Syrenka - Kult
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/