GIGANCI POLSKIEGO nie tylko… JAZZU – 62. Krakowskie Zaduszki Jazzowe

GIGANCI POLSKIEGO nie tylko… JAZZU – 62. Krakowskie Zaduszki Jazzowe

Po raz kolejny do Nowohuckiego Centrum Kultury zagoszczą Krakowskie Zaduszki Jazzowe, tegoroczna, 62. edycja odbędzie się pod tytułem Giganci Polskiego nie tylko... Jazzu. Bilety na koncert są już w sprzedaży!
9 listopada na scenie pojawią się: jazzowo-rockowy zespół Laboratorium wraz z gośćmi Rasm Al-Mashan i raperem O.S.T.R oraz duet Adam Bałdych i Helge Lien.

Zespół Laboratorium to istna legenda polskiego jazz-rocka z lat 70., która w bardzo udany sposób powróciła na scenę w 2006 roku wydając 10-płytowy album z przeglądem twórczości. W połowie lat 70. minionego stulecia była u szczytu swojej sławy, a niektórzy nawet wówczas twierdzili, że jest najpopularniejszym zespołem jazz-rockowym w Europie, teraz powraca na estrady krajowe i zagraniczne. W skład Laboratorium wchodzą:

Janusz Grzywacz – klawisze
Marek Stryszowski – saksofon, wokal
Krzysztof Ścierański – gitara basowa
Marek Raduli – gitara

Grzegorz Grzyb – perkusja

Wraz z nimi na scenie pojawią się goście specjalni - Rasm Al-Mashan (wokal) oraz O.S.T.R (raper, freestyle’owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku)

 

 

 Adam Bałdych & Helge Lien to fenomenalni jazzmani, aktywnie koncertujący po całym świecie. Ich nieograniczone możliwości artystyczne są fundamentem do improwizacji i poszukiwań nowych współbrzmień oraz technik.

Adam Bałdych to światowej sławy skrzypek i kompozytor. Przez wielu krytyków uznawany jest za nadzieję światowej wiolinistyki jazzowej oraz wirtuoza skrzypiec. Oprócz niesamowitej wirtuozerii ceniony jest za oryginalne brzmienie i kompozycje. Artysta świadomie nawiązuje do polskiej tradycji i zaciera granice między muzyką poważną i jazzową.

Helge Lien, który pojawi się na scenie razem z Bałdychem, to norweski pianista jazzowy i kompozytor łączący różne style muzyczne.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

GIGANCI POLSKIEGO nie tylko… JAZZU – 62. Krakowskie Zaduszki Jazzowe
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/