Festiwal Black or White

Festiwal Black or White

Zapraszamy na Festiwal “Black or White”, który odbędzie się 9 listopada w ICE Kraków. To wyjątkowe muzyczne święto, które na stałe wpisało się w kalendarz kulturalnych imprez Krakowa. Ma na celu wsparcie Fundacji Pro Endocrinologia Kliniki Endokrynologii w Krakowie, która działa na rzecz osób chorych na nowotwory neuroendokrynne NET. Festiwal Black or White bilety już dostępne.

 

W tym roku myślą przewodnią koncertu jest hasło: „Słowa dźwiękiem pisane”. Hasło to dźwiękami namalują Akustyczna OpeRacja i jej goście:

 

Grażyna Łobaszewska, Natalia Niemen, Holleviaters, Solosters, Colour Voices, Tancerze Krakowskiej Akademii Tańca, Star_si

O Festiwalu Black or White

Festiwal jest połączeniem imprezy kulturalnej i naukowej. Powstał z inicjatywy dr hab. Anny Sowy-Staszczak, zawodowo związanej z Kliniką Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Prywatnie jest wokalistką i autorką tekstów zespołu Akustyczna OpeRacja. Swoje zawodowe i prywatne pasje połączyła w projekt w stu procentach dedykowany pacjentom. Wspólnie z przyjaciółmi-muzykami stworzyła miejsce, w której pacjenci mogą nawiązać bezpośredni kontakt ze specjalistami, w innych, przyjemniejszych niż gabinet lekarski okolicznościach. Tą przestrzenią jest właśnie Festiwal „Back or White” organizowany w ramach obchodzonego na całym świecie Dnia Świadomości Nowotworów Neuroendokrynnych NET. Co roku do festiwalu dołączają wyjątkowi artyści, którzy wspólnie budują cudowny klimat wydarzenia.

 

Koncert poprowadzi, niezastąpioną Magdalena Miśka-Jackowska – dziennikarka RMF Classic. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów na koncert “Black or White” przekażemy na konto Fundacji Pro Endocrinologia w celu wsparcia diagnostyki i leczenia pacjentów z nowotworami endokrynnymi.

Pomagajmy razem!

O NET

Rozwijają się z komórek neuroendokrynnych, które obecne są w całym organizmie, najczęściej atakują jelito cienkie (ok. 30% przypadków), jelito grube, odbyt, wyrostek robaczkowy, trzustkę i żołądek. Przypuszcza się, że ponad połowa nowotworów NET wykrywana jest przypadkowo, podczas badań endoskopowych np. gastroskopii, kolonoskopii czy w trakcie przeprowadzanego zabiegu operacyjnego. Zachorowalność na ten typ nowotworu wynosi 2-5 przypadków na 100 tys. osób.

 

Diagnostyka nowotworów neuroendokrynnych jest trudna, ponieważ zwykle dają one objawy charakterystyczne dla innych chorób, np. wrzodów przewodu pokarmowego czy kamicy żółciowej. Szerzenie wiedzy z zakresu nowotworów NET i uwrażliwienie na problem pacjentów i lekarzy jest niezwykle ważne. Prawidłowo postawiona diagnoza na wczesnym etapie rozwoju choroby i wdrożenie odpowiedniego leczenia dają szansę na całkowite wyleczenie.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Festiwal Black or White
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/