Fest Fajnie Festiwal

Fest Fajnie Festiwal

Spędź majówkę 2020 w Świerklańcu na Fest Fajnie Festiwal! W bajecznej scenerii zabytkowego Parku w Świerklańcu pojawią się Viki Gabor, Roksana Węgiel, Tulia, 4Dreamers, Lake Malawi, AniKa Dąbrowska, LAV', Agnieszka Adamczewska i wiele innych gwiazd! Fest Fajnie Festiwal bilety już w sprzedaży

Fest Fajnie Festiwal bilety

Kolejny etap przedsprzedaży trwa do 26 marca:

 • Karnet trzydniowy Fest Family 2 + 1 – 378 PLN – uprawnia do wejścia dwie osoby dorosłe i jedno dziecko do lat 16
 • Karnet trzydniowy Fest Family 2 + 2 – 447 PLN – uprawnia do wejścia dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci do lat 16 | WYPRZEDANY
 • Karnet trzydniowy Fest Fajnie – 179 PLN  – uprawnia do wejścia jedną osobę

Bilety na spotkania Meet & Greet*

UWAGA: bilet Meet&Greet nie jest biletem wstępu na Fest Fajnie Festiwal! Bilet M&G jest ważny wyłącznie z biletem lub karnetem wstępu!

 • 98 PLN  – uprawnia do udziału w spotkaniu zorganizowanym 2 maja

 • 98 PLN – uprawnia do udziału w spotkaniu zorganizowanym 3 maja

 • 249 PLN – uprawnia do udziału w spotkaniach zorganizowanych we wszystkie trzy dni Fest Fajnie Festiwal (1, 2 i 3 maja 2020 r.) 

*Organizator zastrzega, że spotkania dotyczą wyłącznie wybranych artystów biorących udział w Fest Fajnie Festiwal. Dokładna lista artystów biorących udział w Meet&Greet, godziny spotkań i ich lokalizacja zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

Fest Fajnie Festiwal line-up

 • 1 maja: Viki Gabor, Roksana Węgiel, Tulia, Lake Malawi...
 • 2 maja: 4Dreamers, AniKa Dąbrowska...
 • 3 maja: LAV', Agnieszka Adamczewska...

O festiwalu Fest Fajnie

Fest Fajnie Festiwal ma na celu promocję śląskiego regionu, aktywnego spędzania czasu oraz zdrowego stylu życia. A wszystko w duchu zero waste – czyli minimalizujemy śmieci, maksymalizujemy przeżycia!

 

Na scenie podczas trzech tematycznych dni zaprezentują się najjaśniejsze gwiazdy sceny muzycznej. Lista artystów sukcesywnie będzie odkrywana wraz z pozostałymi atrakcjami, które nie pozostawią obojętnym nawet najbardziej wymagających weteranów majówek. Poddaj się oszałamiającej atmosferze rodzinnego festiwalu pełnego najwspanialszych emocji!

 

Wydarzenie podzielone będzie na cztery strefy:

 • Strefa muzyczna – nie zabraknie tu gwiazd polskiej sceny. Pojawią się Viki Gabor, Roksana Węgiel i wielu innych

 • Strefa Turystyczna – tutaj zobaczycie  atrakcyjne miejsca województwa Śląskiego, te bardziej znane i te zaskakujące

 • Strefa Sportu i Rekreacji – pot i łzy? Czy harmonia i medytacja? Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

 • Strefa Hobby Family Friendly – spędź czas z rodziną na wiele sposobów

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Fest Fajnie Festiwal
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/