Fala Festival

Fala Festival

Fala muzyki zaleje Gdańsk już 14 maja.

ØRGANEK, silent disco, food trucki i pełen chill! Fala Festival to cykl koncertów w wielu miastach Polski. Co w programie? Wyjątkowa atmosfera, zabawa do późnych godzin i morze muzyki - a jak morze, to oczywiście Trójmiasto! Pierwsza odsłona Fali odbędzie się w Gdańsku, na Placu Zebrań Ludowych, 14 maja. Fala Festival bilety już dostępne.

 

Najważniejszym punktem wydarzenia jest koncert zespołu ØRGANEK. Grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, autora tekstów, opowiadań i muzyki, Tomasza Organka, laureata wielu prestiżowych nagród. Zespół wydał dwie płyty długogrające Głupi (2014) oraz Czarna Madonna (2016), które uzyskały status platynowej płyty. W lipcu 2021 roku ukazał się album „Ocali nas miłość”. Jesienią 2021 premierę miała najnowsza płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” – album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych.

 

Oprócz typowych dla Ørganka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół zagrał do chwili obecnej kilkaset koncertów w Polsce i za granicą (Litwa, Francja, Anglia, Szkocja, Irlandia, Szwajcaria, Bułgaria) ciesząc się ogromnym zainteresowaniem publiczności oraz wielomilionową oglądalnością swoich teledysków.

 

Wydarzenie rozpocznie koncert MaJLo, czyli Macieja Milewskiego - producenta, kompozytora, multiinstrumentalisty i wokalisty z Gdańska. W grudniu 2015 r. miała miejsce premiera jego debiutanckiego albumu EP – „Reverse”. Jednym z utworów promujących album był „Lights” stworzony z Ralphem Kaminskim. Remiks tego utworu, wykonany przez francuski duet producentów FDVM zabrzmiał na takich festiwalach jak Coachella czy Daybreak. W marcu 2017 roku została wydana jego pełnogrająca płyta „Over The Woods”, a w październiku 2018 roku na rynek muzyczny trafił nowy album – „re_covery”, będący zwrotem w kierunku klasyki songwritingu. Pod koniec 2020 roku ukazał się najnowszy album artysty – „Vestiges: The Scenes”. Single promujące wydawnictwo to „Dear Gunna” oraz „Złoto” z gościnnym udziałem Natalii Grosiak (Mikromusic).

 

Po koncertach zabawa się nie kończy i dalej płyniemy na muzycznej fali! W strefie silent disco uczestnicy będą mogli wybrać jeden z trzech kanałów z najlepszą muzyką dla siebie. Na słuchawkach polecą największe przeboje, a DJe grać będą do późnych godzin nocnych.

 

Przed, w trakcie i po koncertach dostępna będzie strefa food trucków. Pyszny street food to punkt obowiązkowy dobrej zabawy. W menu barów na kółkach znajdą się dania inspirowane kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Na uczestników czekać też będzie strefa chill, leżaki, pufy i niepowtarzalny klimat.

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu oraz na Facebooku: falafestival i Instagramie: fala_festival.

 

Fala Festival bilety - informacja dodatkowa:

  • Bilety bezpłatne dotyczą dzieci do lat 3 (ilość ograniczona). Możliwość pobrania biletu tylko wraz z zakupem biletu normalnego.
  • Bilety ulgowe dotyczą dzieci w wielu 4-13 lat (ilość ograniczona). Osoby małoletnie mogą wejść i przebywać na terenie imprezy wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.

 

Zakup biletu jest równoważny z akceptacją Regulaminu imprezy.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Fala Festival
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/