Rey Ceballo & Tripulación Cubana - KONCERT | KOLACJA | AFTER PARTY

Rey Ceballo & Tripulación Cubana - KONCERT | KOLACJA | AFTER PARTY

OFERTA SPECJALNA Promocja 4 bilety +1 GRATIS! 

 

Najpopularniejszy kubański zespół w Polsce - Rey Ceballo & Tripulación Cubana – już 13 sierpnia w Kozerkach! Daj się porwać się kubańskim rytmom! Tańcz, Jedz, Pij i Smakuj Życie! Rey Ceballo & Tripulación Cubana bilety już w sprzedaży.

Rey Ceballo & Tripulación Cubana - KONCERT | KOLACJA | AFTER PARTY 

W skład biletu Kozerki Cubana wchodzi:

- wejście na koncert

- kolacja „południowe smaki” w formie bufetu

- after party DJ (23:00-02:00)

 

Skład grupy pochodzi w 100% z Kuby. Rey Ceballo to utalentowany pianista, wiolonczelista, kompozytor, producent i aranżer muzyczny pochodzący z Santiago de Cuba. Po podbiciu serc publiczności Ameryki Północnej oraz Europy Zachodniej, postanowił przyjechać do Polski, a już w sierpniu pojawi się w Kozerkach, gdzie podczas koncertu, pod gołym niebem, porwie nas do zabawy w typowo kubańskim stylu.

 

To będzie prawdziwa fiesta! W cenie biletów na gości czekać będzie kolacja „południowe smaki” przygotowana przez Szefa Kuchni Restauracji ToTu. Prawdziwie południowe smaki, w tym aromatyczna paella gotowana na żywo (live cooking), pobudzą Wasze zmysły.

 

Po godzinie 23:00 zaprosimy na after party, gdzie tym razem o muzykę zadba DJ, powodując jeszcze szybsze bicie Waszego serca!

 

KOMPLEKS KOZERKI, znajduje się tylko 30 minut od Warszawy, 5 min od Grodziska Mazowieckiego. Na terenie kompleksu znajduje się hotel Kozerki, Restauracja ToTu a także część sportowa Kozerki Active a w niej baseny, korty tenisowe i wiele innych. Od dwóch lat w Kozerkach organizowany jest koncert Kozerki Cubana, połączony z kolacją w południowym stylu, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. 

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby osób lub w przypadku pogody uniemożliwiającej organizację wydarzenia.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rey Ceballo & Tripulación Cubana - KONCERT | KOLACJA | AFTER PARTY
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/