Zenek Martyniuk Koncert Jubileuszowy

Zenek Martyniuk Koncert Jubileuszowy

UWAGA! Koncert zaplanowany na 04.08.2022 w Czaplinku został odwołany! 

 

Zenek Martyniuk Koncerty Jubileuszowe w Koszalinie! Zapraszamy na występ legendy Disco Polo już 4 sierpnia do Amfiteatru w Ustroniu Morskim i 5 sierpnia do Amfiteatru w Koszalinie . Zenek Martyniuk Koncert Jubileuszowy bilety już w sprzedaży.

Zenek Martyniuk koncerty

Ustronie Morskie - 04.08.2022, Amfiteatr Park Nadmorski

Koszalin - 05.08.2022, Amfiteatr w Koszalinie

 

Zenek Martyniuk, to prawdziwa legenda na scenie. To niekwestionowany Król muzyki Disco Polo i najpopularniejszy wykonawca tego ratunku muzyki. Od 30 lat występuje niezmiennie na scenie muzycznej z zespołem Akcent.Jest autorem największych ponadczasowych hitów Disco Polo, jak np: "Przez twe oczy zielone", "Przekorny los" czy "Królowa życia". O jego popularności świadczą miliony wyświetleń na YouTube, błyskawicznie sprzedające się bilety na koncerty oraz ogromne rzesze fantastycznie bawiącej się na koncertach publiczności.

 

Przez cały czas zespól zaskakuje kolejnymi wielkimi hitami i nie słabnie jego popularność. Gdziekolwiek występuje brawom i owacjom nie ma końca. Tak więc z pewnością Koncert Jubileuszowy Zenka Martyniuka, zgromadzi w naszym Amfiteatrze jak zawsze ogrom publiczności, na którą czeka wieczór pełen hitów, porywającej muzyki i fantastycznej atmosfery do tańca i zabawy. Aby dodać kolorytu naszej imprezie, zaprosiliśmy do zabawy gwiazdy młodego pokolenia Disco Polo!!! Przed występem Zenka pobawimy się wcześniej z Casandrą i Mr Maxem, których piosenki biją rekordy popularności na YouTube i Facebooku

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zenek Martyniuk Koncert Jubileuszowy
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/