Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

MIG

Organizator: B&B Audio

MIGO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert zespołu MIG, który odbędzie się już 17 lipca w Amfiteatrze w Kołobrzegu. MIG bilety na koncert w Kołobrzegu już w sprzedaży.

 

Zasady bezpieczeństwa

 

1) Udział widzów jest dopuszczalny pod warunkiem:
- obowiązkowego zakrywania ust i nosa
- przeprowadzenia dezynfekcji dłoni przy wejściu na teren wydarzenia.
2) Wejście widzów na teren amfiteatru odbywa się poprzez ustawianie kolejek z zachowaniem dystansu.
3) Zabrania się wnoszenia na teren amfiteatru własnych artykułów spożywczych.
4) Bilet wstępu jest ważny wyłącznie za okazaniem przez uczestnika pisemnego oświadczenia, że osoba według swojej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie, czy też nie jest pod nadzorem epidemiologicznym.

O zespole MIG

Rodzinna elita disco polo, zespół stworzony przez czwórkę rodzeństwa: Dorotę, Sławka, Marka i Krzyśka. Pochodzą z Pruszkowa i od początku lubili zaskakiwać, pierwszy utwór w 2000 roku „Co Ty mi dasz” nagrali na dachu Hotelu Gołębiewskiego w Białymstoku. Z albumem „Czy to prawda” zespół MIG zadebiutował 2 lata później.

 

Rodzeństwo emanuje niezwykle pozytywną energią, a przy tym każdy może pochwalić się dużym talentem muzycznym. Większość utworów jest autorstwa Marka, który jednocześnie jest wokalistą zespołu. Wyjątkowego brzemienia nadają koncertom instrumenty takie jak saksofon, na którym gra Dorota. Disco polo w ich wykonaniu to zarówno szansa do szaleństwa na parkiecie, jak również przyjemność słuchania w bardziej kameralnym gronie.

 

Każdy utwór disco polo zespołu MIG staje się w krótkim czasie gorącym przebojem, tak jak miało to miejsce w przypadku piosenek takich jak: „Słodka wariatka”, „Nie ma mocnych na Mariolę”, „Lalunia”, „Wymarzona” czy „Miód malina”.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też