Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Disco Polo Lato w rytmie disco - koncert zespołu Weekend

Lato w rytmie disco - koncert zespołu Weekend

Organizator: Agencja Brussa

Lato w rytmie disco - koncert zespołu WeekendO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Weekend w trasie koncertowej! Ulubieńcy wakacyjnej publiczności - Radek Liszewski i Zespół Weekend gwarantują niezapomniane emocje. Weekend bilety już w sprzedaży.

Weekend koncerty:

Podczas koncertu w Dźwirzynie, gościnnie wystąpi zespół Fanatic, którego swego czasu przebój "... rzeki przepłynąłem, góry pokonałem... "nuciła cała Polska.

Lato w rytmie disco - koncert zespołu Weekend

Grupa WEEKEND powstała w 2000 roku w Sejnach. Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Lecz grupa WEEKEND to nie tylko Radek który czaruje was swoim głosem. Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski, Bernard Mikulski oraz Karol Skrobański.


Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę za najlepszy występ w roku 2003 i 2010 oraz Nagrodę Burmistrza Miasta w roku 2012 na Festiwalu disco polo i dance w Ostródzie. Przez okres wielu lat zagraliśmy niezliczoną ilość koncertów, wydaliśmy kilka płyt, stworzyliśmy kilka bardzo znanych piosenek z których np. ZA Miłość Mą, Jesteś Zajebista, Playboy, To Karolina, itd. wpisały się już do kanonu polskiej muzyki tanecznej. Teledysk do piosenki „Ona Tańczy Dla Mnie” jako jedyny Polski klip znalazł się na liście TOP 100 kanału YouTube.


Począwszy od dużych miast, po małe miejscowości jak i gminy jesteśmy znani z bardzo energetycznych koncertów na których z całą pewnością nie da się nudzić, na których to bardzo dobra muzyka, pozytywna energia i uśmiech na twarzy to motto przewodnie zespołu Weekend!


Kochani my ze swej strony chcielibyśmy Was zapewnić, że grupa WEEKEND podtrzyma swoje oryginalne brzmienie i z całą pewnością nie spocznie na laurach, tylko będzie starała się wam dać jeszcze wiele radości i dużo dobrej muzyki!

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też