Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Koncerty Disco Polo Walentynkowa Gala Disco Polo - Arena Gdynia

Walentynkowa Gala Disco Polo - Arena Gdynia

Organizator: Grupa Arena Sp. z o.o.

Walentynkowa Gala Disco Polo - Arena GdyniaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Bilety na Walentynkową Galę Disco Polo już wyprzedane! Nie przegap kolejnej wyjątkowe imprezy i kup bilety na koncert Disco Polo na Dzień Kobiet!

Spędź niezapomniane Walentynki i zabierz bliską osobę na wyjątkowy i energetyczny wieczór w Arenie Gdynia! Walentynkowa Gala Disco Polo będzie wydarzeniem sezonu- nie przegap tego! Bądźcie z nami i przeżyjcie wyjątkowe chwile z ukochaną osobą przy najlepszych hitach muzyki tanecznej!

Z czym wszystkim kojarzą się Walentynki? Kupidyny ze strzałą amora, romantyczne kolacje, czekoladki. Odpowiedź jest prosta i może być tylko jedna – z miłością. A co innego bardziej niż muzyka wyraża uczucia? Chyba tylko emocje — a gdyby połączyć te dwie rzeczy? Jest ku temu świetna okazja. Po raz kolejny do Gdyni zawita „Walentynkowa Gala Disco Polo". Już 11 lutego w muzyczny sposób spędzimy „święto zakochanych". Miłość, muzyka i dobra zabawa – to tegoroczny motyw przewodni, tego szczególnego wydarzenia na mapie walentynkowego święta, na którym wystąpią największe gwiazdy muzyki disco polo.

W sprzedaży dostępne są specjalne bilety VIP!

Bilety VIP to miejsca przy samej scenie; wstęp do specjalnej strefy gastronomicznej (ciepłe +zimne przekąski; napoje i piwo bez ograniczeń); oddzielne wejście
Polska muzyka rozrywkowa ma się dobrze i jednoczy coraz więcej pokoleń. Na kolejnej edycji „Walentynkowej Gali Disco Polo” nie może zabraknąć topowych gwiazd! Romantyczny Zenek Martyniuk z zespołem Akcent to nie jedyna gwiazda Gali. Na scenie zobaczymy też Pięknych i Młodych. Na wielkiej, Gdyńskiej scenie nie zabraknie również zespołu MiG i formacji Playboys. Na scenie zobaczymy również takich wykonawców jak: Extazy, Afterparty, Long&Junior czy Defis.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też