Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów

Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów

Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu zostało otwarte 1 czerwca 2021 r. To jeden z najnowocześniejszych w Polsce obiektów. Nowa hala lodowiska pomieści około 1400 widzów. Ma 11 szatni z węzłami sanitarnymi, z których korzystają regularnie drużyny młodzieżowe, pierwsza drużyna męska i żeńska KH Polonia Bytom oraz drużyna gości. Są też szatnie trenerów i sędziów. W obiekcie znajduje się również: strefa VIP, punkt gastronomiczny, lokale administracyjne, sala konferencyjna oraz sauna, pomieszczenie odnowy biologicznej, siłownia i sala gimnastyczna. W dniach 7-10 października w Bytomiu odbył się Turniej Prekwalifikacyjny Kobiet do Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Zwyciężyła w nim reprezentacja Polski kobiet, wygrywając wszystkie trzy mecze.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Kazimierza Pułaskiego 71
41-902 Bytom

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/