Galeria Korona Kielce

Galeria Korona Kielce

Galeria Korona Kielce to galeria handlowa mieszcząca się w centrum Kielc. Oddano ją do użytku 16 maja 2012 roku.

 

W Galerii  mieści się 135 lokali handlowo-usługowych oraz punktów gastronomicznych. Budynek zaprojektowano w taki sposób, że został pokryty panelami perforowanymi, które umożliwiają zróżnicowany odbiór elewacji budynku przy różnych warunkach oświetlenia naturalnego jak i sztucznego. Na terenie obiektu znajduje się również Multikino.

Multikino w Kielcach 

Multikino w Kielcach mieści się w Galerii Korona, jest największym i najbardziej nowoczesnym kinem w województwie świętokrzyskim. Kino w Kielcach posiada 9 sal i na wszystkich znajduje się łącznie blisko 1500 foteli. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Repertuar Multikina w Kielcach do nie lada gratka dla fanów filmów na dużym ekranie. Prezentowane są tu największe światowe hity, dzięki czemu każdy jest na bieżąco z nowościami. Bilety do Multikina można kupić bezpośrednio przed seansem lub w wygodnej formie online jako bilet na wybrany film lub voucher Multikino, który umożliwia obejrzenie wybranej pozycji w dogodnym czasie.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Jakub Hałun, CC-BY-SA 3.0

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Galeria Korona Kielce
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Warszawska 26
25-312 Kielce
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/