The Best of Ennio Morricone

The Best of Ennio Morricone

ZMIANA DATY  Koncert The Best of Ennio Morricone zaplanowany na 28.10.2021 zostaje przełożony na 21.04.2022. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

 

Najbardziej znane kompozycje mistrza muzyki filmowej Ennio Morricone zabrzmią w Lublinie! Jego muzyka przez lata zyskiwała popularność i całe rzesze wiernych fanów. Współpracował z największymi reżyserami współczesnego kina, do których należą: Quentin Tarantino, Brian De Palma, Sergio Leone. W swoim dorobku ma kompozycje do ponad 500 filmów, które przyniosły mu nagrody Oscara i Złotych Globów. The Best of Ennio Morricone bilety na koncerty już w sprzedaży.

The Best of Ennio Morricone w Lublinie

Koncert jest hołdem dla wielkiego kompozytora. Orkiestra, chór i soliści wystąpią pod batutą Marcina Wolniewskiego. Wspaniałej muzyce towarzyszyć będą obrazy przywołujące najbardziej znane kadry filmowe, zmieniając zwykły koncert w niezapomniane widowisko multimedialne! 

 

Projekt od 2018 roku odnosi ogromne międzynarodowe sukcesy zdobywając uznanie publiczności w najbardziej znanych salach koncertowych Europy, m. in. Filharmonii Berlińskiej, Royal Danish Theater w Kopenhadze, Kulturpalast w Dreźnie.

The Best of Ennio Morricone bilety

Koncert zostanie zorganizowany zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym oraz wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Program koncertu:

 1. Abolisson - Queimada
 2. Poverty - Dawno temu w Ameryce
 3. Deborah's Theme - Dawno temu w Ameryce
 4. Main Theme - The Men from Shiloh
 5. La Califfa Suite - La Califfa
 6. The Sicilian Clan Theme - Klan Sycylijczyków
 7. On Earth as it is in Heaven - Misja
 8. Falls - Misja
 9. Ave Maria - Misja
 10. Obój Gabriela/ Nella Fantasia - Misja
 11. L'arena - Zawodowiec
 12. Title Theme - Dobry, zły i brzydki
 13.  Ecstasy of gold - Dobry, zły i brzydki 

 

 1. Duck you sucker - Za garść dolarów
 2. The wild horde - Nazywam się Nobody
 3. La Lettera di Lincoln - Nienawistna ósemka
 4. The Braying Mule - Django
 5. Sister Sara's theme - Django
 6.  Love Theme - Cinema Paradiso
 7. De Amor - Cinema Paradiso
 8. Come Maddalena - Maddalena
 9. Chi Mai - Zawodowiec
 10.  Il grande massacre - Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
 11. Jill's Theme - Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
 12. Man with the harmonica - Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Best of Ennio Morricone
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/