Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej KONCERT NOWOROCZNY Magiczny wieczór z muzyką i humorem CZESŁAW MAJEWSKI & JANUSZ TYLMAN

KONCERT NOWOROCZNY Magiczny wieczór z muzyką i humorem CZESŁAW MAJEWSKI & JANUSZ TYLMAN

Organizator: PATE MEDIA

KONCERT NOWOROCZNY Magiczny wieczór z muzyką i humorem CZESŁAW MAJEWSKI & JANUSZ TYLMANO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Koncert Noworoczny 2023: Magiczny wieczór z muzyką i humorem w Bielsku-Białej już 13 stycznia! Zapraszamy do Bielskiego Centrum Kultury na brawurowy koncert w wykonaniu gwiazd programu telewizyjnego Śpiewające Fortepiany. Gospodarzami wieczoru będą Czesław Majewski i Janusz Tylman. Koncert Noworoczny 2023: Magiczny wieczór z muzyką i humorem bilety już w sprzedaży.

Koncert Noworoczny 2023: Magiczny wieczór z muzyką i humorem

Gospodarze wieczoru:

Czesław Majewski & Janusz Tylman

duet fortepianowy „Śpiewających fortepianów”

  • Malina Kowalewski Band
  • Joanna Stefańska-Matraszek - sopran
  • Ireneusz Miczka – baryton
  • Zespół taneczny pod kierownictwem Sabiny Langner

Magia muzyki, tańca, wykonawców, odświętnej atmosfery, humoru, blasku świateł i blasku gwiazd. A wszystko to w eleganckiej gali: Muzyka Magicznej Noccy. Naszym Gościom zapewniamy pokaźną porcję noworocznego koktajlu: klasyki, opery, operetki, tańca, melodii Wiednia i najpiękniejszych światowych standardów. Wybrzmią ponadczasowe dźwięki m.in. "Bolero" Ravela, "Czardasz" V. Montiego, "Can-can" J. Offenbacha, "Marsz turecki" W. A. Mozarta, wirtuozerskie kompozycje F. Chopina, ale także evergreeny E. Presleya i F. Sinatry. Nie zabraknie muzycznych toastów i kojarzącej się niezmiennie z Nowym Rokiem i karnawałem – muzyki Johanna Straussa.

 

Magiczną moc muzyki poczują Państwo dzięki rewelacyjnym Artystom, gwiazdom telewizyjnego programu rozrywkowego Śpiewające fortepiany. W roli gospodarzy wystąpi znakomity duet fortepianowy – Czesław Majewski i Janusz Tylman, na scenie wystąpią ujmujący głosem i sceniczną charyzmą soliści - Joanna Stefańska-Matraszek – sopran, Ireneusz Miczka – baryton. Towarzyszyć im będzie Malina Kowalewski Band. Całości dopełnią piękne kreacje oraz brawurowy taniec w wykonaniu zespołu tanecznego w choreografii Sabiny Langner. 

 

Tego wieczoru nie zabraknie także muzycznych niespodzianek i dobrego humoru, bowiem koncert niestandardowo poprowadzą sami pianiści Czesław Majewski i Janusz Tylman.

 

Zapraszamy w porywającą muzyczną podróż pełną wirtuozerii, pięknych melodii i rozrywki na najwyższym poziomie, wszak dobrze należy zacząć Nowy Rok!

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też