Lilianna Stawarz – recital klawesynowy pt. Z miłości do Bacha

Lilianna Stawarz – recital klawesynowy pt. Z miłości do Bacha

SPRAWDŹ BILETY

Lilianna Stawarz w Krakowie! Zapraszamy na recital klawesynowy pt. Z miłości do Bacha z cyklu koncertów Muzyka uskrzydla, który odbędzie się już 9 października w Sali Kryształowej Hotelu Europejskiego. Lilianna Stawarz bilety już w sprzedaży.

Lilianna Stawarz – recital klawesynowy pt. Z miłości do Bacha, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

W programie: muzyka klawesynowa J. S. Bacha

 

Utytułowana artystka Lilianna Stawarz w swoim recitalu klawesynowym zabiera słuchaczy w podróż po świecie barokowej elegancji. Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję usłyszeć dzieła jednego z największych geniuszy muzyki wszech czasów, Jana Sebastiana Bacha. 

 

Twórczość tego wybitnego kompozytora jest odbiciem wszystkich trendów obecnych w muzyce XVII i pierwszej połowy XVIII wieku. Jej wdzięk, lekkość i wirtuozerię, która zachwyca do dziś, będzie miała okazję doświadczyć publiczność podczas koncertu w Hotelu Europejskim w Krakowie. Trzeci z koncertów cyklu Muzyka uskrzydla to okazja do poznania brzmienia instrumentu o szczególnym uroku — klawesynu. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lilianna Stawarz – recital klawesynowy pt. Z miłości do Bacha
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Lilianna Stawarz – recital klawesynowy pt. Z miłości do Bacha BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/