Capella Cracoviensis
Capella Cracoviensis

Capella Cracoviensis

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na koncerty Capella Cracoviensis - zespołu wykonującego muzykę dawną. Capella Cracoviensis bilety już w sprzedaży.

 

Bilety ulgowe: przysługują uczniom, studentom, rencistom, emerytom.

Capella Cracoviensis koncerty 2022

Opera Rara 22 Mendelssohn | Naturzyści, spektakl plenerowy

 

  • Felix Mendelssohn: Lieder im Freien zu singen
  • Cezary Tomaszewski reżyseria
  • czas trwania: 1h30'
  • miejsce: Las Wolski (Dzielnica VII Zwierzyniec)
  • Antonina Ruda Michalina Bienkiewicz Magdalena Łukawska sopran
  • Matylda Staśto-Kotuła Ilona Szczepańska Ewa Zeuner alt
  • Szczepan Kosior Piotr Szewczyk Dominik Czernik tenor
  • Marek Opaska Przemysław Józef Bałka Michał Dembiński bas
W październiku 1839 roku Mendelssohn w liście do swojego przyjaciela, poety Karla Klingemanna, pisał: „Muzyka jest naturalna dopiero wtedy, kiedy czwórka przyjaciół idąc do lasu na spacer, może zabrać ją ze sobą i w sobie”. Pamiętajmy, że szansa wypadu za miasto ze słuchawkami na uszach była wtedy jeszcze niedostępna. Dla ilustracji tej pięknej myśli Mendelssohn skomponował 3 opusy „Lieder im Freien zu singen” — „Pieśni do śpiewania na wolnym powietrzu”. Nasza akcja wyprowadzenia muzyki, razem z wykonawcami i widzami w naturę, posłuży również bliższemu przyjrzeniu się paradoksom związanym z odwiecznym konfliktem natury i kultury, oraz bezpośrednio uwikłanych w ten konflikt mieszkańców miast. A wiec, proszę się nie zastanawiać ani niczego nie obawiać. Jeśli nie chcą Państwo stracić okazji na niezwykłe przeżycie i ciekawą zabawę, dołączcie do nas! Zainspirowani ideą Mendelssohna, pozwólmy sobie na odrobinę szaleństwa, oderwania od codziennej miejskiej rzeczywistości.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Capella Cracoviensis
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Capella Cracoviensis BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/