2Cellos
2Cellos
2Cellos

2Cellos

2Cellos ponownie w Polsce! Światowej sławy muzycy wystąpią 18 maja w ERGO ARENA Gdańsk/Sopot oraz 19 maja w TAURON Arena Kraków. Kup bilety na koncert 2Cellos już teraz!

Koncerty 2Cellos rozpiska godzinowa dla obu koncertów*:

18:15 – otwarcie bram

20:00 – 2Cellos

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).

Niezbędnik koncertowy zawierający najważniejsze informacje praktyczno-organizacyjne dostępny TUTAJ!

Koncert 2Cellos w Polsce! Po sukcesie listopadowego koncertu w Warszawie, słoweńsko-chorwacki duet wiolonczelowy ponownie odwiedzi nasz kraj. Tym razem wystąpią 18 i 19 maja przyszłego roku w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot i TAURON Arenie Kraków. Magiczne koncerty wielkich wirtuozów wiolonczeli już w przyszłym roku - bilety 2Cellos już dostępne. Warto przypomnieć, że na warszawski koncert wszystkie bilety zostały sprzedane zaledwie w ciągu miesiąca!

Przystojni, młodzi, muzykalni, porywający tłumy - te słowa idealnie opisują duet 2Cellos. Polskie koncerty na pewno będą niezwykle energetycznymi widowiskami. Największe hity muzyki filmowej, rockowej, popowej, a nawet metalowej! Luka Sulic i Stjepan Hauser są wykształconymi muzykami klasycznymi – mistrzami wiolonczeli. Tak, tak – mistrzami, bo każdy z nich wiele razy brał udział w poważnych konkursach instrumentalnych o randze światowej (na których zresztą się poznali). Dzisiaj wspominają, że zanim postanowili połączyć siły, grali klasyczną muzykę dla babć. Wszystko zmieniło się, gdy w 2011 roku nagrali we własnej aranżacji przebój Michaela Jacksona Smooth Criminal i wrzucili go na YouTube. Dzisiaj słuchają ich wszyscy na całym świecie, a odsłony ich kolejnych wersji przebojów, liczone są w dziesiątkach milionów! Koniecznie trzeba do tego dodać, że niemal wszystkie koncerty 2Cellos odbywają się przy komplecie publiczności. Wydaje się, że kariera dwóch wiolonczelistów sięga szczytów, ale z pewnością nas jeszcze zaskoczą. W ciągu sześciu lat 2Cellos nagrali cztery płyty z wielkimi utworami, ale udowodnili przy okazji, że kawałki, które dobrze znamy, mogą zabrzmieć inaczej - niezwykle ciekawie!

 

2CELLOS bilety  już w sprzedaży na eBilet.pl, 2CELLOS koncerty 2018! 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

2Cellos
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/