Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Klasyka Balet i taniec klasyczny Gala Baletowa Les Ballets de Pologne

Gala Baletowa Les Ballets de Pologne

Organizator: Warsaw Ballet Theatre

Opis

Opis

Serdecznie zapraszamy na Galę Baletową Les Ballets de Pologne z udziałem tancerzy zespołu oraz uczniów Szkoły Baletowej. Wydarzenie odbędzie się już 20 czerwca w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie. Gala Baletowa Les Ballets de Pologne bilety już dostępne.

O Gali Baletowej Les Ballets de Pologne

Gala Baletowa Les Ballets de Pologne to ostatnie nasze wydarzenie w tym sezonie. Zaprezentujemy najpiękniejsze fragmenty baletów klasycznych, wariacje baletowe, pas de deux oraz choreografie zbiorowe. Na scenie będzie można podziwiać taniec klasyczny, charakterystyczny oraz współczesny. Zatańczą zarówno profesjonalni tancerze jak i uczniowie naszej Szkoły oraz dzieci. W repertuarze pojawią się fragmenty z baletów takich jak "Jezioro Łabędzie", "Śpiąca Królewna", "Korsarz", "Karnawał w Wenecji", "Don Kichot", "La Esmeralda" i wiele, wiele innych! Zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci. Bogaty repertuar, przepiękne kostiumy, światła oraz muzyka sprawią, że zapamiętają Państwo to popołudnie na długi czas!

 

To idealna okazja zarówno dla dzieci jak i dorosłych aby poznać świat baletu - na scenie wystąpią zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli w wielu różnorodnych odsłonach.

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn