"Łabędziem być" - spektakl baletowy w wykonaniu uczniów Wrocławskiej Akademii Baletu

"Łabędziem być" - spektakl baletowy w wykonaniu uczniów Wrocławskiej Akademii Baletu

Zapraszamy do kupienia biletów na spektakl baletowy w wykonaniu uczniów Wrocławskiej Akademii Baletu.

 

Spektakl baletowy Łabędziem być w trzech obrazach to opowieść o marzeniach i pokonywaniu słabości. Mały Zygfryd uczęszczając na codzienne zajęcia do szkoły baletowej nie rozumie swojego Nauczyciela, który wymaga od niego więcej niż od innych uczniów w klasie. Niedługo zbliża się egzamin i wszyscy uczniowie solidnie się do niego przygotowują. Pozytywnie zdany egzamin może zaowocować angażem do teatru.

Drugi obraz to marzenie senne małego Zygfryda. Zmęczony ćwiczeniami zasypia na sali baletowej, wtem budzą go piękne łabędzie – artystki baletu. Zygfryd czuje się jak w prawdziwym teatrze. W śnie pojawia się również Nauczyciel, jest dobry i miły dla Zygfryda. Mały tancerz nabiera pewności siebie, jest szczęśliwy. Na koniec wspólnego tańca otrzymuje od Nauczyciela magiczne pióro – talizman. Zygfryd ma nadzieję, że dzięki niemu zda egzamin pozytywnie, teraz wszystko mu się uda.

Trzeci obraz to egzamin. Na salę wchodzą egzaminatorki oraz najważniejszy Nauczyciel - dyrektor teatru.  Uczniowie są podekscytowani i zdenerwowani, teraz będą oceniani. Zygfryd czuje się pewnie, na egzamin zabrał ze sobą magiczne pióro, które ma przynieść mu szczęście.

Jak zakończy się historia Zygfryda? Co zdarzy się na egzaminie? 

Muzyka: Piotr Czajkowski

Choreografia: Anatoliy Ivanov

Libretto: Paula Krawczyk-Ivanov

Reżyseria światła: Jakub Frączek

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

"Łabędziem być" - spektakl baletowy w wykonaniu uczniów Wrocławskiej Akademii Baletu
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/