Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Klasyka Balet i taniec klasyczny "Łabędziem być" - spektakl baletowy w wykonaniu uczniów Wrocławskiej Akademii Baletu

"Łabędziem być" - spektakl baletowy w wykonaniu uczniów Wrocławskiej Akademii Baletu

Organizator: Akademia Baletu

"Łabędziem być" - spektakl baletowy w wykonaniu uczniów Wrocławskiej Akademii BaletuO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy do kupienia biletów na spektakl baletowy w wykonaniu uczniów Wrocławskiej Akademii Baletu.

 

Spektakl baletowy Łabędziem być w trzech obrazach to opowieść o marzeniach i pokonywaniu słabości. Mały Zygfryd uczęszczając na codzienne zajęcia do szkoły baletowej nie rozumie swojego Nauczyciela, który wymaga od niego więcej niż od innych uczniów w klasie. Niedługo zbliża się egzamin i wszyscy uczniowie solidnie się do niego przygotowują. Pozytywnie zdany egzamin może zaowocować angażem do teatru.

Drugi obraz to marzenie senne małego Zygfryda. Zmęczony ćwiczeniami zasypia na sali baletowej, wtem budzą go piękne łabędzie – artystki baletu. Zygfryd czuje się jak w prawdziwym teatrze. W śnie pojawia się również Nauczyciel, jest dobry i miły dla Zygfryda. Mały tancerz nabiera pewności siebie, jest szczęśliwy. Na koniec wspólnego tańca otrzymuje od Nauczyciela magiczne pióro – talizman. Zygfryd ma nadzieję, że dzięki niemu zda egzamin pozytywnie, teraz wszystko mu się uda.

Trzeci obraz to egzamin. Na salę wchodzą egzaminatorki oraz najważniejszy Nauczyciel - dyrektor teatru.  Uczniowie są podekscytowani i zdenerwowani, teraz będą oceniani. Zygfryd czuje się pewnie, na egzamin zabrał ze sobą magiczne pióro, które ma przynieść mu szczęście.

Jak zakończy się historia Zygfryda? Co zdarzy się na egzaminie? 

Muzyka: Piotr Czajkowski

Choreografia: Anatoliy Ivanov

Libretto: Paula Krawczyk-Ivanov

Reżyseria światła: Jakub Frączek

Podobne wydarzenia

Zobacz też