Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Cannabizz 2022

Organizator: CANNABIZZ WARSZAWA

Cannabizz 2022O wydarzeniu

O wydarzeniu

ZMIANA DATY IV Międzynarodowe Targi Konopne - Cannabizz 2021 zaplanowane na 26-28 listopada zostały przełożone na 25-27 listopada 2022 roku. Dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. 

 

Zapraszamy na IV Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce - Cannabizz 2022 do Global EXPO w Warszawie! Targi odbędą się w dniach 25-27 listopada 2022. Cannabizz 2022 bilety na targi konopne w Warszawie już w sprzedaży. 

 

Liczymy, że tegoroczna edycja przyczyni się do jeszcze większej zmiany świadomości Polaków na temat konopi. Jest to bowiem roślina, która posiada wszechstronne zastosowanie nie tylko w medycynie, ale również w kosmetyce, przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia.

Cannabizz bilety

  • Bilety jednodniowe - obowiązują na dowolny dzień targów
  • Bilet VIP - gwarantuje wejście do strefy biznesowej i prezenty od Cannabizz Warszawa
  • Dzieci do lat 14 - darmowy wstęp na targi (za okazaniem dokumentu)
  • Osoby niepełnosprawne - darmowy wstęp na targi (za okazaniem dokumentu)

Cannabizz 2022 targi konopne w Warszawie

Podczas Targów, na powierzchni 10.000 m2, zaprezentują się nie tylko producenci: nasion, systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, olejów CBD, żywności, napojów ale także materiałów budowlanych z konopi.

 

Odwiedzający będą mieć także niepowtarzalną okazję spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego, a także poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi uczestnicząc w międzynarodowej i interdyscyplinarnej konferencjitowarzyszącej targom. Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez specjalistów z całego świata.

 

Nasz polsko-czesko-niemiecki zespół składa się z pasjonatów, którzy od ponad 20 lat działają w branży konopnej. Posiadamy ponadto bogate doświadczenia w organizowaniu podobnych przedsięwzięć na terenie całej Europy. 

 

Na targach czeka na Państwa również ogromna liczba próbek, gadżetów i upominków, które mamy nadzieję, będą przypominały o przyszłorocznych Cannabizz Warsaw 2022!

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też