Adam Kin - Mistrzostwo Umysłu - Wieczór autorski

Adam Kin - Mistrzostwo Umysłu - Wieczór autorski

SPRAWDŹ BILETY

Oficjalna premiera przewodnika do transformacji „Mistrzostwo Umysłu” - dla ludzi z syndromem DDA, DDD, nieradzących sobie z emocjami oraz wszystkich zainteresowanych przemianą i wzrostem duchowym. Jeżeli szukasz nowej drogi, ten wieczór jest dla Ciebie!

Adam Kin informacje

Adam Kin w swojej pracy łączy dorobek współczesnej psychologii, parapsychologi, oraz duchowości. Czerpie z bogatego dorobku wielu kultur wybierając te praktyki, które jego zdaniem są bezpieczne i wspierają rozwój (min. Hawajskich Uzdrowicieli Kahunów, Szamanizmu, Judaizmu, Chrześcijaństwa). Piętnastoletnia praktyka autora udoskonaliła warsztat pracy o techniki skutecznego uwalniania emocji z ciała oraz transformacji wzorców myślowych i energetycznych.

 

Podczas premiery Adam Kin i jego goście poruszą temat uskrzydlenia” człowieka jako istoty fizycznej oraz duchowej.

Wieczór poprowadzi Dominika Brzoza, gość specjalny Szczepan Brzeski zdobywca Mount Everest opowie o swoim uskrzydleniu. Wieczór uświetni muzyka instrumentalna w wykonaniu Ludwika Konopko.

 

Dołącz i zaproś znajomych #AdamKin #Kinspiracje 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Adam Kin - Mistrzostwo Umysłu - Wieczór autorski
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Adam Kin - Mistrzostwo Umysłu - Wieczór autorski BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/