Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Widowiska Stand-up Rafał Rutkowski „To nie jest kraj dla wielkich ludzi” online

Rafał Rutkowski „To nie jest kraj dla wielkich ludzi” online

Organizator: Artpark sp. z o.o.

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy na one man show znakomitego Rafała Rutkowskiego online! One Man Show To nie jest kraj dla wielkich ludzi pokazuje Polskę i jej mentalność w sposób śmieszny, groteskowy i absolutnie bez cenzury. Rafał Rutkowski bilety na one man show online już dostępne w sprzedaży! 

One Man Show To nie jest kraj dla wielkich ludzi informacje

Otwarci, zamknięci, ciekawi i niezainteresowani, szczęśliwi ale narzekający. Polacy - jacy jesteśmy i ile mamy twarzy? Ilu ludzi mieści się w jednym Polaku?

 

Aktor wcielając się w kolejne, typowo polskie postaci, prowadzi widza przez labirynt masek, potworów i świętych polskich. Artyści, kaznodzieje, wojskowi. Polskie monstra.

 

Ponad godzina uczta niepoprawnej politycznie rozrywki okraszonej świetnie napisanym scenariuszem przez znakomitego dramatopisarza Michała Walczaka, znanego szerzej publiczności z „Pożaru w burdelu”.

 

Spektakl idealnych zarówno dla młodych jak i starych, dla tych, którzy odnieśli sukces i dla frustratów. Jednym słowem – dla wszystkich, którzy żyją w Polsce. Czyli dla ludzi o mocnych nerwach.

 

  • Teatr: Teatr Montownia
  • Scenariusz, reżyseria: Rafał Rutkowski
  • Obsada: Rafał Rutkowski
  • Czas trwania: 61 minut, bez przerwy

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn