emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo
Home Widowiska Stand-up Stand-up Comedy: Juliusz Sipika, Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Stand-up Comedy: Juliusz Sipika, Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Organizator: ABARE Aneta Wojewódzka

Stand-up Comedy: Juliusz Sipika, Arkadiusz Jaksa JakszewiczO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy do Płocka na stand-up comedy! Na scenie Rock69 zobaczycie w pełnych, nowych programach dwóch komików. Zaplanowany jest także open mic. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich! Stand-up Comedy bilety już w sprzedaży.

Juliusz Sipika

Niepełnosprawny komik z Łodzi. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Występował już kilka razy w różnych miejscach i podobno są ludzie, którym się podobało. Lubi guacamole. Zwycięzca Łódź Challange Stand-up.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz 

Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central Polska i okolice. W 2019 roku: zdobył niechcący nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, zajął II miejsce na Festiwalu Stand-upu w Zielonej Górze, o którym nikt nie słyszał i dobrze oraz zajął 3 miejsce na Łódź Challange Stand-up, dzięki czemu 12 tys. ludzi jednocześnie mogło usłyszeć jego bardzo słaby żart o martwym ciągu.

 

Jeśli opis komika jest w stanie zachęcić do przyjścia na występ, to osiągnęliśmy pełny sukces. Do zobaczenia zatem drodzy ludzie! - tak powiedział niedoszły amant i umarł przedwcześnie śmiercią piękną i niekiedy dostojną. Jaksa zaprezentuje nowe żarty z nowego programu "Paryż-drakkar", którego w Płocku jeszcze nikt nie widział!

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też