Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo
Home Widowiska Rewie | Show WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO

Organizator: Live Nation

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKOO wydarzeniu

O wydarzeniu

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO! To niesamowite show będzie można zobaczyć w dniach 11-14 kwietnia 2019 w TAURON Arenie Kraków. Wędrówki z dinozaurami bilety w sprzedaży!

 

OFERTA SPECJALNA dla zamówień grupowych (powyżej 10 sztuk)! Szczegóły: zamowienia@ebilet.pl

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI terminy:

  • 14 kwietnia 2019 godz. 15:00

 

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO widziało już ponad 9 milionów ludzi w więcej niż 250 miastach na całym świecie - kup bilet i zobacz na własne oczy najwspanialsze stworzenia, które chodziły po Ziemi!

 

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO powstało dzięki Global Creatures i jest warta ponad 20 milionów dolarów, oryginalnie wyprodukowane zostało w Australii przez Gerry'ego Ryana, Malcolma Cooke'a i Jill Bryant.

 

Nadchodzące show jest największym i najlepszym pokazem dinozaurów na świecie wyprodukowanym dzięki nowoczesnej technologii - dzięki temu będziemy mieli okazję zobaczyć aż 18 dinozaurów o naturalnych rozmiarach, m.in stegozaura, raptora i tyranozaura!

 

Będzie to niepowtarzalna okazja, by podziwiać historię dinozaurów, które żyły miliony lat temu, zobaczymy stworzenia żyjące w epoce triasu i epoce jurajskiej, poznamy ich ruch, ryk oraz poczujemy ich walkę o przetrwanie i dominację w niemal realnym świecie.

 

Podczas widowiska WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO poznamy dziewięć gatunków dinozaurów, zobaczymy opowieść o życiu tyranozaura, terrorze na prastarych terenach, a także o plateozaurze i lilienszternie z okresu triasu, stegozaurze i allozaurze z okresu jurajskiego oraz torozaurze i utahraptorze ze wspaniałej epoki kredowej. Największy z nich, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Przygotowanie takiego giganta trwały rok i wykonywał je zespół 50 osób - w tym inżynierowie, producenci, specjaliści od skór, artyści, malarze oraz eksperci od animacji.

 

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO w Krakowie to przedstawienie dla każdego - koniecznie trzeba je zobaczyć zanim  "wyginą"!

 

Regulamin imprezy dostępny tutaj.

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też