Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Rewie | Show "NieNaŻarty" | Michał "Skubi" Skubida w Teatrze Iluzji

"NieNaŻarty" | Michał "Skubi" Skubida w Teatrze Iluzji

Organizator: Museum of illusion

"NieNaŻarty" | Michał "Skubi" Skubida w Teatrze IluzjiO wydarzeniu

O wydarzeniu

"NieNaŻarty" | Michał "Skubi" Skubida w warszawskim Teatrze Iluzji! Michał Skubida - Krążą legendy, że jak się urodził to w jednej ręce trzymał talię kart, a w drugiej pączka - co zniknęło pierwsze? Nie wiadomo. Bilety na występ już dostępne.

"NieNaŻarty" | Michał "Skubi" Skubida w Teatrze Iluzji

Pewne jest natomiast, że Skubi już od pierwszej sekundy pokazu sprawi, że będziecie zanosić się śmiechem, jednocześnie przecierając oczy ze zdumienia.

Michał od kilku lat występuje w całej Polsce bawiąc ludzi. To nie wszystko! Jego pasja zabrała go również do Edynburga na największy Festiwal artystyczny na świecie, oraz kilku innych europejskich miast, min. do Londynu, Amsterdamu i Radomia.

Tym razem odwiedzi Magic Mind Museum, gdzie zaprezentuje swój najnowszy program.

Co was czeka?

Godzinna mieszanka iluzji, stand-upu, czytania w myślach i niewytłumaczalnych numerów. Przygotujcie swoje mózgi na doświadczenie niemożliwego, a mięśnie brzucha na dużą dawkę śmiechu.

Pokaz dla dorosłych.

Czas trwania: 60 min

Bilety łączone (Teatr + zwiedzanie muzeum NORMALNY = 70zł, Teatr + zwiedzanie muzeum ULGOWY= 55zł) są dwukrotnego użytku - pokaz raz oraz zwiedzanie muzeum ważne miesiąc od wydarzenia, na które klienci zakupili bilety.

Zapraszamy do jedynego w Polsce Teatru Iluzji!

Podobne wydarzenia

Zobacz też