Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Magic Show

Organizator: Jasieniecki Stasiak 2.0

Opis

Opis

Zapraszamy do świata pełnego magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych, świata pełnego oryginalnych i zaskakujących iluzji w wykonaniu jednego z najlepszych polskich iluzjonistów Rafała Mulki - twórcy Beskidzkiego Teatru Iluzji, półfinalisty IV edycji programu Mam Talent, autora wirtualnego projektu Akademia Magii, który skupił ponad 6 mln. widzów. Magic Show w Bydgoszczy bilety już w sprzedaży.

O spektaklu "20 lat magii"

Spektakl "20 lat magii" jest połączeniem ponad dwudziestoletniego doświadczenia scenicznego Artysty, czyli zarówno własnych autorskich efektów magicznych jak i trików wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie. 

 

W zaczarowanym spektaklu nowoczesna iluzja przenika się z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, tworząc wspólnie z widownią zaskakujące, niesamowite, interaktywne, rodzinne magiczne show będące połączeniem dobrej zabawy, magii z najwyższej półki oraz różnorodnych stylów iluzji. Podczas niezwykłego widowiska różnorodnych efektów magicznych widzowie zostaną wprowadzeni w baśniowy świat magii, spektakularnych dużych iluzji, muzyki, światła oraz efektów specjalnych. 

 

Błyskawiczne metamorfozy, lewitacje, teleportacje, rozdzielanie tułowia, latające stoły, pojawiające się i znikające przedmioty, mnóstwo interakcji i dobrej zabawy oraz walory artystyczne sprawią, że zarówno dziecięca jak i dorosła część widowni z zachwytem będą uczestniczyć w spektaklu, którego zwieńczeniem będzie zjawiskowe pojawienie śniegu.  

 

Wydarzenie te nie będzie się opierało tylko na pokazie magii - swój talent pokarzą też młodzi tancerze, którzy zatańczą dla Państwa podczas tego magicznego wydarzenia, na dodatek będą tańczyć do muzyki na żywo, dla Państwa zaśpiewa Dominika Wyborska - młoda utalentowana piosenkarka z Torunia.

Spektakl dostosowany dla dzieci od lat 5, młodzieży oraz widzów dorosłych.

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn