Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Rewie | Show Hogwart's Holidays Ice Show

Hogwart's Holidays Ice Show

Organizator: OWACJA sp. z o.o.

Hogwart's Holidays Ice ShowO wydarzeniu

O wydarzeniu

Hogwart's Holidays Ice Show w wykonaniu gwiazd światowego cyrku! HOGWART'S HOLIDAYS to wyjątkowa produkcja na pograniczu teatru fizycznego i cyrku, komedii i magii, łącząca sztukę cyrkową i łyżwiarstwo figurowe w jedno show na sztucznej powierzchni lodu, specjalnie stworzonej na scenie każdej hali. Bilety już w sprzedaży.

Hogwart's Holidays Ice Show

Przedstawienie to kompletna historia z unikalnymi kostiumami, scenografią i sekwencjami wideo, pozwalająca zanurzyć się w magicznym świecie J.K. Rowling jak nigdy dotąd.

Wszystko zaczyna się przy wejściu do foyer teatru. Przez peron 9¾ widzowie wyruszą w niezapomnianą podróż przez korytarze Hogwartu, wezmą udział w meczu Quidditcha, a następnie wspólnie pokonają Czarnego Pana i udadzą się na bal uroczysty.

Cyrkowcy zadziwiają akrobacjami przeczącymi grawitacji w połączeniu z wyjątkowymi umiejętnościami łyżwiarstwa figurowego. A interaktywne efekty, uderzająca wizualizacja i projekt świetlny hipnotyzują każdego widza.

HOGWART'S HOLIDAYS opowiada magiczną historię świata Harry'ego i jego przyjaciół i zanurza cię w świecie twojej własnej wyobraźni. Spektakl zaprasza do porzucenia codziennej rzeczywistości i zanurzenia się w świecie fantazji z zapierającymi dech w piersiach technikami wizualnymi w oryginalnym muzycznym akompaniamencie noworocznego ducha.

Pokaz jest zalecany dla widzów w każdym wieku.

Czas trwania: 1 godzina 30 minut bez przerwy.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też