Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Widowiska Rewie | Show Original Enigma Voices

Original Enigma Voices

Organizator: High Note Events Sp. z o.o. S.k.

Original Enigma VoicesO wydarzeniu

O wydarzeniu

Original Enigma Voices ponownie w Polsce! Drodzy Widzowie, już od 28 listopada grupa ENIGMA rozpoczyna trasę po Polsce! Oryginalny skład zespołu wystąpi aż na 7 wyjątkowych koncertach. Tej trasy nie możesz przegapić. 

Original Enigma Voices Trasa 2022 Polska

  • 28.11.2022WARSZAWA – Teatr Muzyczny ROMA 
  • 29-11-2022 – ŁÓDŹ – Teatr Wielki 
  • 30-11-2022 LUBLIN – Centrum Spotkania Kultur 
  • 01-12-2022 – GDAŃSK – Filharmonia Bałtycka 
  • 03-12-2022 – ZABRZE – Dom Muzyki i Tańca 
  • 05-12-2022 – WROCŁAW – Narodowe Forum Muzyki 
  • 06-12-2022 – KRAKÓW – ICE Kraków

ZMIANA DAT Trasa Original Enigma Voices została przeniesiona z listopada 2021 na listopad i grudzień 2022 roku. Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowych terminach. 

 

Original Enigma Voices bilety już w sprzedaży! 

Original Enigma Voices koncerty

Zespół składający się z oryginalnych głosów Enigmy wykona największe hity grupy w oryginalnych aranżacjach w ramach projektu Original Enigma Voices. Na scenie pojawią się m.in. Andru Donalds, Angel X, czy Fox Lima

 

W programie znajdzie się ponad 20 utworów z różnych albumów w tym m.in.: Return to Innocence, Gravity of Love, Mea Culpa, Sadeness, Principles of Lust, 7 Lives, Many Faces, The Rivers of Belief, The Fall of Live of a Rebel Angel.

 

Trasa koncertowa będzie wzbogacona udziałem orkiestry oraz licznymi efektami specjalnymi. Każda kompozycja utworu to wręcz osobna produkcja. Muzyce towarzyszyć będzie elektryzująca wizualizacja i zmiana kostiumów artystów, którzy profesjonalnie znają sztukę scenicznej reinkarnacji. Trasa Original Enigma Voices to wielowymiarowe show!

O zespole Enigma

3 nominacje do nagród Grammy, 70 milionów sprzedanych płyt, ponad 100 złotych i platynowych krążków - to tylko część sukcesów projektu Enigma. Przytłaczająca rekordowa sprzedaż, a jednocześnie tajemnicze twarze wykonawców sprawiły, że Enigma stała się jednym z najpopularniejszych i najbardziej mistycznych projektów muzycznych ostatnich dziesięcioleci. Pomimo imponujących liczb, przed rokiem 2019 grupa ta nie koncertowała.

 

Założony w 1980 roku przez niemieckiego producenta Michaela Cretu, projekt Enigma przyciągnął miliony słuchaczy unikalnymi i kultowymi dźwiękami, które są nieporównywalne z żadnymi innymi. Enigma pojawiła się ponad 50 razy na pierwszym miejscu światowych list przebojów. Ich muzyka uzależnia, jest transowa i zarazem niezwykle entuzjastyczna. Sukces Enigmy był i jest inspiracją dla wielu artystów i producentów, w tym znanym na całym świecie Chóru Greogrian, który wykonuje współczesne popowe i rockowe utwory inspirowane gregoriańskim stylem.

 

Członkowie zespołu eksperymentują z różnymi stylami muzycznymi. Wykorzystują również śpiewy gregoriańskie, psalmy etniczne, dzwony kościelne, organy i podobne instrumenty tworząc bardzo specyficzne, klimatyczne i wręcz psychodeliczne dźwięki

  

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też