Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Widowiska Kabarety Kabaret Hrabi & Impro Quartet - Świąteczne Impro

Kabaret Hrabi & Impro Quartet - Świąteczne Impro

Organizator: Sztukoteka

Kabaret Hrabi & Impro Quartet - Świąteczne ImproO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Kabaret Hrabi & Impro Quartet – Świąteczne Impro w Warszawie! Zapraszamy już 18 grudnia do Sceny Relax. Kabaret Hrabi & Impro Quartet - Świąteczne Impro bilety już dostępne.

Kabaret Hrabi & Impro Quartet – Świąteczne Impro

"Impro" to wyjątkowa forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana, znana i uwielbiana przez publiczność na całym świecie. To spektakl, w którym widz staje się jego kolejnym aktorem, a także w znaczącej mierze współautorem scenariusza. To właśnie sugestie widzów decydują o przebiegu danego wieczoru, dzięki czemu każdy spektakl staje się w pełni niepowtarzalną i nieprzewidywalną prapremierą.

 

Śmiechy do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i niebywałe zwroty akcji – to wszystko na wyłączne życzenie naszej ukochanej publiczności.

 

Gramy bez prób, bez scenariusza, bez reżysera. Zrealizujemy wszystkie najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni. Prawie dwie godziny ekstremalnej, komediowej potyczki Kabaretu Hrabi oraz Impro Quartet. Albo nas znienawidzisz, albo pokochasz na zawsze. Zaryzykuj. Przyjdź.

 

Wykonawcy: Kabaret Hrabi (Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch) oraz Impro Quartet (Katarzyna Michalska, Agnieszka Bajer, Michał Głowacki, Andrzej Perkman)

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też