Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Widowiska Kabarety Artur Barciś Show

Artur Barciś Show

Organizator: Teatr Palladium

Artur Barciś ShowO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na Artur Barciś Show do Teatru Palladium - bilety już dostępne!

Artur Barciś Show w Warszawie

Solowy występ popularnego aktora. Artysta, w sobie właściwy sposób nawiązuje niezwykły kontakt z publicznością opowiadając anegdoty o swojej zabawnej drodze do aktorstwa. "Artur Barciś Show", to pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i bardzo lubianym aktorem.

Przed nami pełen humoru i wdzięku wieczór ze znakomitym, cenionym i lubianym artystą. Wielki talent artystyczny tego aktora możemy podziwiać nie tylko na deskach teatrów, czy w salach kinowych ale i na estradzie. Jego solowy program „Artur Barciś Show” to bardzo autentyczne, rzec można osobiste spotkanie z tak bardzo popularnym człowiekiem sztuki, który już od pierwszych chwil nawiązuje wyjątkowy kontakt z publicznością. Słuchając anegdot, opowieści o tremie, dykcji, różnego rodzaju „sypkach” czyli aktorskich wpadkach, a także dowcipach, jakie aktorzy robią sobie nawzajem na scenie, będą Państwo mieć niezwykłą okazję przenieść się za kulisy teatru czy planu filmowego. A wszystko to, w sobie tylko właściwy sposób, Artysta ubarwi niezwykłą interpretacją wykonywanych piosenek.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też