Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Teatr Spektakle Muzyczne Sprzedawcy Marzeń - piosenki z repertuaru Artura Rojka i zespołu Myslovitz

Sprzedawcy Marzeń - piosenki z repertuaru Artura Rojka i zespołu Myslovitz

Organizator: Teatr Muzyczny Roma

Sprzedawcy Marzeń - piosenki z repertuaru Artura Rojka i zespołu MyslovitzO wydarzeniu

O wydarzeniu

Sprzedawcy marzeń to spektakl, który powstał w ramach zajęć dydaktycznych w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Na scenariusz przedstawienia złożyły się piosenki Artura Rojka i zespołu Myslovitz, jednej z najpopularniejszych formacji rockowych polskiej sceny muzycznej. Sprzedawcy Marzeń bilety na spektakl w Teatrze Muzycznym ROMA już dostępne.

UWAGA:

  • Teatr ma prawo odmówić wpuszczenia na widownię: dzieci i młodzieży poniżej 13 lat
  • Informujemy, że osoby spóźnione na spektakl „Sprzedawcy marzeń” nie zostaną wpuszczone na widownię.

Sprzedawcy Marzeń - piosenki z repertuaru Artura Rojka i zespołu Myslovitz w Teatrze ROMA

Studenci kierunku Aktorstwo i Wokalistyka z wielką determinacja, odwagą, pracowitością i wrażliwością dokonują wiwisekcji kondycji współczesnego człowieka. Bohater, everyman, to postać, na miejscu której może postawić się każdy widz. To człowiek o uniwersalnych cechach, poszukujący odpowiedzi na najważniejsze pytania: gdzie kończy się rzeczywistość, a zaczyna sen; dlaczego nasze lęki okazują się silniejsze od naszych pragnień; Przed czym uciekamy; jak nie zatracić się w świecie, który czasami przytłacza; czy nie można tak po prostu odpuścić; czy to niestosowne powiedzieć światu: dość, już nie; dlaczego nie potrafimy zaakceptować siebie bez zastrzeżeń?

 

Młodzi aktorzy zadają te pytania w sposób autentyczny i wiarygodny – i z młodzieńczą energią szukają odpowiedzi. W tej podróży towarzyszy zespół muzyczny pod kierunkiem Mateusza Dębskiego, który jest również autorem aranżacji. 

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrekcji Teatru Muzycznego ROMA za możliwość przedstawienia Sprzedawców marzeń szerszej publiczności. Dla studentów to niezwykłe przeżycie i spełnienie marzeń. 

 

Dziękujemy również władzom Akademii Teatralnej, a w szczególności Jego Magnificencji Rektorowi prof. dr. hab. Wojciechowi Malajkatowi za przychylność.

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też