KAMIENICA NA NALEWKACH

KAMIENICA NA NALEWKACH

Zapraszamy na spektakl "Kamienica na Nalewkach" Teatru Żydowskiego, grany na deskach Klubu DGW. KAMIENICA NA NALEWKACH bilety na spektakl już w sprzedaży. 

 

Widowisko ukazuje fragment żydowskiego życia na tle warszawskiej kamienicy na Nalewkach. Kamienica ta (ściślej podwórko) jest małym światem. Sąsiadują tu ze sobą zarówno pobożny rabin jak i panienka lekkich obyczajów, rzemieślnicy i złodziejaszki. Dlatego bohaterami programu są typy społeczne, postacie charakterystyczne dla tamtych czasów. Nie brakuje tu szkoły tańca i dobrych manier, kłótni toczonych przez plotkarki, wieczoru szabasowego, śpiewaków i kapel podwórkowych. Postacie są zarazem nosicielami sytuacji: komicznych, rzewnych, dramatycznych. A wszystko ilustrują piosenki, scenki rodzajowe i humor. 

 

  • Scenariusz: Ryszard Marek Groński; Szymon Szurmiej, Gołda Tencer
  • Reżyseria:Szymon Szurmiej, Gołdą Tencer, Barbara Szeliga
  • Scenografia: Ewa Łaniecka
  • Choreografia: Tomasz Tworkowski
  • Kierownictwo muzyczne: Janusz Tylman

Obsada:
Ewa Dąbrowska, Waldemar Gawlik, Edyta Jurecka, Grzegorz Kulikowski, Iwona Pachonska-Kulikowska, Jolanta Pankowska, Joanna Przybyłowska, Henryk Rajfer, Rafał Rutowicz, Dorota Salamon, Piotr Sierecki, Monika Soszka, Barbara Szeliga, Szymon Szurmiej, Gołda Tencer, Jerzy Walczak, Marek Węglarski, Ernestyna Winnicka, Piotr Wiszniowski, Alina Świdowska, Ryszard Kluge, Mikołaj Müller

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

KAMIENICA NA NALEWKACH
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/