Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo

Hallo Szpicbródka

Organizator: Teatr Syrena

Hallo SzpicbródkaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl Hallo Szpicbródka do Teatru Syrena w Warszawie! Hallo Szpicbródka bilety już w sprzedaży. 

 

Spektakl uznany przez krytyków, zdobył Złotą Nagrodę KTR 2013, Złoty Liść retro na X Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga, nominowany do Róży Gali za rolę Piotra Polka. 

Hallo Szpicbródka fabuła

Opowieść muzyczna o warszawskim teatrzyku rewiowym w czasach dwudziestolecia międzywojennego stojącego w obliczu trudności finansowych i  artystycznych. 

 

Na widowni pustki, a właściciel nie ma już pieniędzy na pensje dla pracowników. Kiedy komornik wręcza dyrektorowi nakaz zajęcia majątku teatralnego, niespodziewanie pojawia się elegancki dżentelmen, inżynier Fred Kampinos i proponuje swoją pomoc. Bardziej od tego, co dzieje się na scenie, interesuje go jednak tancereczka Anita i sąsiadujący z teatrem bank...

 

"Hallo Szpicbródka", film Janusza Rzeszewskiego i Mieczysława Jahody, to jeden z największych przebojów w historii polskiego kina. Wojciech Kościelniak, mistrz polskiego teatru muzycznego, przygotował wierne pierwowzorowi, a zarazem nowoczesne przedstawienie z dynamiczną akcją, melodyjnymi piosenkami i błyskotliwymi dialogami.

 

Spektakl szybko stał się jednym z ulubionych tytułów warszawskiej publiczności.  Premiera „Hallo Szpicbródka” była kulminacją obchodów jubileuszu 65-lecia Teatru Syrena w 2012 r. 

 

Czas trwania: 150 minut z przerwą

 

Hallo Szpicbródka Teatr Syrena bilety na spektakl już dostępne!

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też