Alicja w Krainie Czarów
Alicja w Krainie Czarów
Alicja w Krainie Czarów

Alicja w Krainie Czarów

Zapraszamy na spektakl Alicja w Krainie Czarów, który odbędzie się w Strefie Kultury IMPART we Wrocławiu. Alicja w Krainie Czarów bilety już dostępne.

Alicja w Krainie Czarów we Wrocławiu

„Alicja w Krainie Czarów” to widowisko przygotowane przez Kielecki Teatr Tańca. Łączy tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XXI wieku. Nowatorskimi pomysłami są m.in. pojawienie się malowniczych postaci towarzyszących Alicji, takich jak np.:  Kota  o kilku obliczach, tańczącego Królika z własną rewią, barwnych Kwiatów, romantycznych Motyli, czy też stepujących Stonóg.

 

Wyjątkowy charakter przedstawienia podkreśla ponad dwieście, oryginalnych i przygotowanych z rozmachem kostiumów oraz jeżdżąca scenografia.

 

Spektakl wyreżyserowany został z dużą dawką humoru. Opowiada historię podróży Alicji po krainie sennych wyobrażeń. Choreografie  zrealizowane w różnych stylach tańca: poczynając tańca jazzowego, stepowania, rewię i musical po taniec współczesny, pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym przenieść się do magicznego świata fantazji i dostarczyć wielu ekscytujących wrażeń.

 

W spektaklu występują zawodowi tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz uczniowie ze Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca. Spektakl dedykowany jest zarówno całym rodzinom jak i grupy szkolne na spotkanie z tańcem i muzyką. „Alicja w Krainie Czarów” stanowić może ciekawą formę artystycznej lekcji tańca, muzyki czy plastyki, a dla dorosłych doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu.        

Alicja w Krainie Czarów twórcy 

  • autorskie libretto: Elżbieta Pańtak
  • choreografia: Elżbieta Pańtak, Grzegorz Pańtak
  • kostiumy: Małgorzata Słoniowska
  • scenografia: Grzegorz Pańtak

Spektakl jednoaktowy.  Czas trwania: 80 minut.

Informacje o biletach 

Bilety dla szkół  uwzględniające grupę min. 15 osób - opiekun wchodzi za darmo. Zamówienia proszę kierować na zamowienia@ebilet.pl 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Alicja w Krainie Czarów
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/