Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Teatr Spektakle Muzyczne Alicja w Krainie Czarów - Kielecki Teatr Tańca

Alicja w Krainie Czarów - Kielecki Teatr Tańca

Organizator: WIKART MAŁGORZATA WNUK

Alicja w Krainie Czarów - Kielecki Teatr TańcaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowe widowisko Alicja w Kranie Czarów. W spektaklu występują zawodowi tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz uczniowie Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca. Zapraszamy całe rodziny oraz grupy szkolne na spotkanie z tańcem i muzyką. Alicja w Krainie Czarów bilety już dostępne.

O widowisku Alicja w Krainie Czarów

Alicja w Krainie Czarów to przepiękne widowisko widowisko łączące tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XXI wieku. Nowatorskie pomysły twórców to pojawienie się m.in. niezwykle malowniczych postaci towarzyszących Alicji, takich jak Kot o kilku obliczach, śmieszny Królik, barwne Kwiaty, Motyle czy też stepujące Stonogi.

Niezwykłość przedstawienia podkreślona została również poprzez warstwę plastyczną obrazu: ponad dwieście, przygotowanych z rozmachem, oryginalnych kostiumów oraz bajkową scenografię.

Spektakl zrealizowany został w radosny i kolorowy sposób. Twórcy z poczuciem humoru opowiadają historię podróży Alicji po krainie sennych wyobrażeń. Mnogość choreografii w różnych stylach tańca: poczynając od stepowania, rewię, musical oraz taniec jazzowy po taniec współczesny, pozwoli zarówno dzieciom, jak i dorosłym, przenieść się do magicznego świata fantazji.

 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też