Oddech ocal

Oddech ocal

Zapraszamy na spektakl Oddech ocal, świętujący XI lat istnienia ogniska musicalowego. Oddech ocal bilety na musical w Teatrze Muzycznym ROMA już dostępne. 

O musicalu Oddech ocal

Oddech to skrab, skrab to także las. W miasteczku Kobyłka mają wybudować obwodnicę kosztem lasu.Czy ktoś uratuje drzewa ? A może znajdzie się polska Greta Thunberg?  

 

Zapraszamy na spektakl  artystów szkoły musicalowej wieńczący 11 lat istnienia. W programie wielkie przeboje. Usłyszymy m.in.: „Halleluja” L.Cohena, „Wieża radości, wieża samotnośi”, „Tych lat nie odda nikt”, „I Ciebie też bardzo”. Musical w wykonaniu młodych artystów Ogniska Musicalowego.  A to wszystko na deskach Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. 

 

  • Reżyseria: Jan Bzdawka
  • Kierownik muzyczny: Krzysztof Jaszczak
  • Choreografia: Agata Łubieńska
  • Przygotowanie wokalne: Patrycja Mizerskapokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Oddech ocal
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/