Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Teatr Musicale Koncert musicalowy Weroniki Bochat-Piotrowskiej

Koncert musicalowy Weroniki Bochat-Piotrowskiej

Organizator: Teatr Syrena

Koncert musicalowy Weroniki Bochat-PiotrowskiejO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert musicalowy Weroniki Bochat-Piotrowskiej, który odbędzie się 11 września w Teatrze Syrena w Warszawie. Koncert musicalowy Weroniki Bochat-Piotrowskiej bilety już dostępne.

 

Tęsknicie do teatru oraz musicalu prezentowanego na żywo? Teatr Syrena od września ponownie otwiera swoje drzwi dla widzów. Sezon 2020/2021 rozpoczęty zostanie koncertem musicalowym Weroniki Bochat-Piotrowskiej. Jego premierę online w czerwcu oglądało 3,5 tysiąca osób. Teraz zapraszamy na pełną, sceniczną wersję wydarzenia.

O Weronice Bochat - Piotrowskiej 

Weronika Bochat - Piotrowska to tytułowa Vaiana w polskim dubbingu Disneyowskiego przeboju. Wednesday w „Rodzinie Addamsów” i Natalie w „Next to Normal” w Teatrze Syrena.

 

W Teatrze Roma można było ją podziwiać w roli Cathy w musicalu „Pięć ostatnich lat”. Obecnie kończy warszawską Akademię Teatralną na kierunku aktorstwo teatru muzycznego. Posiada cudowny głos i magnetyzującą osobowość sceniczną. Przejmująco gra role o wysokim ładunku emocjonalnym, ale też świetnie odnajduje się w repertuarze komediowym. Weronika Bochat-Piotrowska – wschodząca gwiazda polskiego musicalu.

Co będzie się działo podczas koncertu w Teatrze Syrena? 

W ramach jej koncertu w Teatrze Syrena zaprezentowane zostaną przeboje musicali, w których występuje na scenach polskich teatrów, oraz kilka premierowych: od „Being Alive” Stephena Sondheima (po raz pierwszy po polsku) po „Przepiękny dźwięk” ze świeżutkiego hitu Broadwayu, musicalowej wersji filmu Tima Burtona „Beetlejuice”. Widzowie będą mogli również usłyszeć hity z „Króla lwa”, „Les Misérables” i „Przebudzenia wiosny”.

 

Gościem koncertu Weroniki Bochat - Piotrowskiej będzie Michał Juraszek, jej kolega z roku na warszawskiej AT oraz z obsady „Next to Normal”. Na fortepianie zagra Tomasz Filipczak, a koncert poprowadzi Jacek Mikołajczyk.

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też