Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Teatr Musicale Piaf! The Show

Piaf! The Show

Organizator: GoodWalk

Piaf! The ShowO wydarzeniu

O wydarzeniu

Po ogromnym sukcesie, na całym świecie i ponad 300 występach Piaf! The Show, ponownie w Polsce! Wyjątkowe widowisko, przygotowanie z okazji 100. rocznicy urodzin jednej z najwybitniejszych francuskich artystek – Edith Piaf. W rolę Edith Piaf ponownie wcieli się zjawiskowa wokalistka Anne Carrere. Piaf! The Show bilety już w sprzedaży. 

Piaf! The Show 2019

 Dwuczęściowy musical, w całość wykonany w języku francuski przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie En Rose”. Przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki, od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze jak: „La Vie en Rose”, „Hymne a L’Amour”,„La Foule”, „Paris”, „L'Accordéoniste”, „Milord” i legendarnym „Non, Je ne Regrette Rien”. W rolę Edith Piaf ponownie wciela się uwielbiana na całym świecie Anne Carrere, która brawurowo wykonuje utwory Piaf, podbijając serca rosnącej grupy fanów. O jej roli w spektaklu, przyjaciółka Piaf z lat młodości – Germaine Ricord powiedziała, że „głos i osobowość Anne Carrere to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery.” Anne Carrere na scenie występuje z 4-osobowy zespołem, w bogatej oprawie wizualne, z niepublikowanymi zdjęciami Piaf w tle.

 

Od chwil premiery, Piaf! The Show obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach! Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie, na czele z nowojorską Carnegie Hall, czy paryską Olympią, wyprzedając je do ostatniego miejsca. Uhonorowany licznym nagrodami ministra Kultury Francji, doczekał się nie tylko wydawnictwa płytowego, ale również wersji DVD. W Polsce gościł już 3 razy, wyprzedając kilkakrotnie sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu. Tym razem zawita również do Torunia, Łodzi oraz pierwszy raz zaprezentowany zostanie w Lublinie.

 

O spektaklu i Anne Carrere napisali:

Była tylko jedna Edith Piaf, ale Anne Carrere jest niesamowita! – France

 

Anne Carrere podbiła Broadway – NBC News


Najlepszy spektakl o życiu Edith Piaf, jaki do tej pory stworzono!

Charles Dumont, legendarny kompozytor Edith Piaf


Trzykrotne owacje na stojąco na Broadwayu

Timesquare Chronicles

 

Piaf The Show trasa 2019, Piaf The Show w Polsce 

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też