Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo

PAJĘCZA SIEĆ

Organizator: Teatr Syrena

PAJĘCZA SIEĆO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl "Pajęcza Sieć" w Teatrze Syrena. Bilety na spektakl już dostępne!

Niewiele jest miejsc w Warszawie, gdzie można zobaczyć klasyczny angielski kryminał. Agatha Christie jest zaś gwarantem najwyższej próby tego gatunku. Choć najbardziej znani bohaterowie jej twórczości to detektyw Herkules Poirot i panna Marple, na deskach naszego teatru narodziła się nowa legenda dedukcji. Dziwaczny i trochę gapowaty detektyw Lord w wykonaniu Piotra Polka to prawdziwy aktorski majstersztyk.
Scenografia zaprojektowana przez laureata Oskara - Allana Starskiego, przenosi widza do wspaniałej angielskiej posiadłości, gdzie rozegra się intryga misternie spleciona z tajemnic, zbiegów okoliczności i niewyjaśnionych zdarzeń. Jak to u Agathy Christie, każda postać skrywa jakiś sekret - zarówno piękna i uwodzicielska Klarysa jak i otaczający ją wianuszek adoratorów. Wielbiciele starych, dobrych kryminałów dostaną tego wieczoru wszystko co lubią - mroczną zagadkę, trupa w salonie i angielskie poczucie humoru.

Spektakl Pajęcza Sieć Teatr Syrena - obsada: Beatrycze ŁUKASZEWSKA, Piotr POLK, Tadeusz PLUCIŃSKI, Włodzimierz PRESS, Piotr SZWEDES, Hanna ORSZTYNOWICZ, Rafał CIESZYŃSKI, Wojciech BILIP, Magdalena TURCZENIEWICZ, Marcin PIĘTOWSKI, Tadeusz BOROWSKI

Reżyseria: Wojciech MALAJKAT
Scenografia: Allan STARSKI

Kostiumy: Wiesława STARSKA
Realizacja światła: Dariusz PANAS

PAJĘCZA SIEĆ bilety na spektakl w Teatrze Syrena już w sprzedaży!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też