Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Teatr Komedia Seks w życiu kobiety - Kielce

Seks w życiu kobiety - Kielce

Organizator: Agencja Pop-art

Seks w życiu kobiety - KielceO wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na spektakl Seks w życiu kobiety 13 października do Kieleckiego Centrum Kultury. Seks w życiu kobiety bilety na spektakl w Kielcach już w sprzedaży. 

Czy wiecie kto w rodzinie decyduje o pójściu do teatru? Statystycznie, w zdecydowanej większości, żona albo narzeczona. Opór facetów przed pójściem do teatru bywa desperacki. "Po co mam iść do teatru skoro już raz tam byłem". Panowie uważają, że o seksie wiedzą wszystko. Nie muszą się niczego więcej uczyć. Ich partnerki mają zwykle odmienne zdanie i to one niestety mają rację.

To będzie okazja, żeby o seksie usłyszeć głośno, ze sceny. Będziecie świadkami seksterapii, dzięki której wzrośnie jakość waszego życia intymnego. Można o seksie rozmawiać na smutno, ale kiedy przed nami pojawią się Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska; dwa różne charaktery, dwie różne osobowości - z pewnością będzie zabawnie! Jak poderwać faceta? Jak się pozbyć fobii? Jak się nie wstydzić? Jak złapać luz w seksie? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na spektaklu pod tytułem "Seks w życiu kobiety". Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska dadzą Wam kilka praktycznych rad, jak uczynić Wasze życie "bardziej uczuciowym".

Seks w życiu kobiety spektakl Kielce

Obsada: Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska

Reżyseria i adaptacja: Adam Marjański

Kostiumy i zdjęcia: Grażyna Gudejko

Muzyka: Antoni Gudejko

Producent: Teatr Gudejko

SEKS W ŻYCIU KOBIETY - czyli nieprzyzwoicie śmieszna komedia, Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska - spektakl w Kieleckim Centrum Kultury

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też