emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo
Home Sport Sporty walki Szczecin Boxing Night 2017

Szczecin Boxing Night 2017

Organizator: Babilon Promotion i Sferis KnockOut Promotions

Szczecin Boxing Night 2017O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na kultową galę Szczecin Boxing Night! Widzimy się już 25 lutego w szczecińskiej Azoty Arena! Zobacz unikalne wypowiedzi Mollo i Zimnocha o nadchodzącym pojedynku, które zdobył dla Was organizator wydarzenia!

W lutym 2016 roku Mike Mollo wstrząsnął bokserską Polską, nokautując już w pierwszej rundzie niepokonanego do tej pory Krzysztofa Zimnocha. Niemal równo dwanaście miesięcy później - 25 lutego na gali w Szczecinie Zimnoch dostanie szansę zrewanżowania się swojemu sensacyjnemu pogromcy.

Wynik pierwszej walki z Mollo był dla Zimnocha wielkim zaskoczeniem. Po pojedynku polski pięściarz i jego ekipa winą za porażkę obarczyli sędziego ringowego, który ich zdaniem pozwolił Amerykaninowi zadać kluczowe uderzenie po komendzie stop, a później nie dał białostoczaninowi szansy na odpoczynek po faulu.

Na gali w Szczecinie dojdzie także do czterech innych interesujących pojedynków - niepokonany Kamil Szeremeta zmierzy się z Argentyńczykiem Jose Antonio VillalobosemMichał Syrowatka skrzyżuje rękawice z Filipińczykiem Elmo Trayą, Tomasz Król zmierzy się z Kamilem Młodzińskim, a rywalem Pawła Stępnia będzie Artem Redko.

Bądź tam razem z nami!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też