Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Sport Sporty walki Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2

Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2

Organizator: KnockOut Promotions

Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2O wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na I Edycję Kongresu Sportów Walki! To unikalne w skali kraju wydarzenie, którego celem jest stworzenie forum wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami wiodących dyscyplin sportów walki i sztuk walki.  Kongres odbędzie się w dniach 1-2 czerwca w  G2A Arenie w miejscowości Jasionka pod Rzeszowem. 

Drugi dzień Kongresu, 2 czerwca, uwieńczony zostanie wieczorną Galą Boksu Zawodowego, KnockOut Boxing Night 2, na której w walce wieczoru dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zmierzy się z Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą. Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 bilety już w sprzedaży!

UWAGA: bilet na galę boksu upoważnia również do wstępu na dwudniowe targi, które zaczynają się w piątek 1 czerwca o 12:00!

 

Ideą organizowanego w dniach 1-2 czerwca w G2A Arena Kongresu jest wykreowanie wyjątkowego, cyklicznego formatu, który stanie się przestrzenią spotkań dla zawodników, trenerów, promotorów, mediów, instytucji związanych ze sportami walki a także wszystkich sympatyków tych dyscyplin. W ciągu dwóch dni wydarzenia odbędą się debaty, panele dyskusyjne, wykłady, seminaria i pokazy. Uczestnicy będą mieli okazję spotkania i zasięgnięcia porady ekspertów w dziedzinie treningu oraz suplementacji, a także poszerzenia swojej wiedzy ogólnej w zakresie sportów uderzanych i chwytanych zarówno w warstwie sportowej jak i biznesowej.

W gronie prelegentów znajdą się m.in. Andrzej GmitrukFiodor ŁapinKrzysztof GłowackiRobert ZłotkowskiŁukasz Różański, a także zawodnicy walczący w formułach MMA i K-1, zawodnicy sportów chwytanych oraz przedstawiciele tradycyjnych sztuk walki.

 

Drugiego dnia Kongresu, 2 czerwca odbędzie się Gala Boksu Zawodowego: KnockOut Boxing Night 2

Popularny „Diablo” po porażce w ćwierćfinale prestiżowego turnieju WBSS z aktualnym czempionem federacji WBA i IBF Muratem Gaisjewem powrócił na zwycięską ścieżkę i wygraną w czerwcu chce sobie otworzyć drogę do kolejnej mistrzowskiej szansy.

- Cały czas mam w sobie głód boksu i wiem, że mogę dać kibicom jeszcze kilka emocjonujących walk. Wiem, że teraz czeka mnie duże wyzwanie, mój rywal prawie wszystkie walki wygrał przez nokaut, więc zapowiada się ostre bombardowanie! - mówi Włodarczyk.

Durodola, z którym przyjdzie spotkać się „Diablo”, to jeden z najmocniej bijących zawodników w limicie wagowym do 91 kg. Potężnie zbudowany Nigeryjczyk pokonał przed czasem między innymi słynnego rosyjskiego króla nokautu Dimitrija Kudriaszowa.

Podczas gali w Rzeszowie kibicom zaprezentuje się także boksujący w kategorii ciężkiej faworyt miejscowej publiczności Łukasz Różański. Ponadto kibice obejrzą w akcji czterech znakomicie zapowiadających się pięściarzy młodego pokolenia - Pawła Stępnia, Przemysława Runowskiego, Przemysława Zyśka i Fiodora Czerkaszyna.

Transmisję telewizyjną z rzeszowskiego wieczoru z boksem zawodowym przeprowadzą TVP Sport i TVP 1. Relację z całego Kongresu Sportów Walki będzie można śledzić na łamach portalu ringpolska.pl.

 

Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 bilety już dostępne!

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też