Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Sport Sporty motorowe Żużel. European U19 Pairs Speedway Championship Final w Pile

Żużel. European U19 Pairs Speedway Championship Final w Pile

22.06.2024 Piła

Organizator: Stowarzyszenie "Żuraw Gdańsk"

Żużel. European U19 Pairs Speedway Championship Final w PileBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

European U19 Pairs Speedway Championship
sobota
22.06.2024
16:00

European U19 Pairs Speedway Championship

Piła, MOSiR Piła

O wydarzeniu

Już 22 czerwca do Piły przyjadą młodzi zawodnicy, którzy będą walczyć w Mistrzostwach Europy Par do lat 19. Rywalizacja na stadionie Polonii Piła rozpocznie się w sobotnie popołudnie o godzinie 16.00. Bilety są już w sprzedaży online. Bilety na Mistrzostwa Europy Par do lat 19 już w sprzedaży.

Mistrzostwa Europy Par do lat 19 w Pile

Mistrzostwa Europy Par do lat 19 organizowane są od roku 2021. Obecna formuła zawodów zastąpiła funkcjonujący wcześniej Puchar Europy Par U19. Pierwsza edycja odbyła się w 2021 roku w Gdańsku. Nad morzem najlepsza okazała się reprezentacja Łotwy. Polacy w składzie: Mateusz Cierniak, Bartłomiej Kowalski, Michał Curzytek wywalczyli srebro. Brąz trafił w ręce Brytyjczyków. Rok później, w Rydze Polacy zrewanżowali się Łotyszom, wygrywając przed ich publicznością. Dokonali tego: Oskar Paluch, Wiktor Przyjemski i Franciszek Karczewski. 

Przed rokiem zawodnicy rywalizowali w Pardubicach. Tam drugie złoto z rzędu trafiło w ręce Biało-Czerwonych. Damian Ratajczak, Jakub Krawczyk i Oskar Paluch pokonali kolejno Duńczyków i Szwedów.

W czerwcu zawody tej rangi rozegrane zostaną w Polsce po raz drugi w historii. Gospodarze zmierzą się w Pile z reprezentantami Czech, Danii, Szwecji, Niemiec, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Biało-Czerwoni z pewnością będą celowali w trzecie złoto. Tego dowiemy się po rozegraniu 21 wyścigów.

Bilety na Mistrzostwa Europy Par do lat 19 

  • VIP Gold - w cenie catering – napoje alkoholowe niskoprocentowe i napoje niealkoholowe, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, program zawodów, upominek, miejsce parkingowe, miejsce siedzące na trybunie VIP
  • Bilety ulgowe przysługują wymienionym: młodzież szkolna od 8 lat w górę, ucząca się w szkołach podstawowych, średnich oraz studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje. Dzieci do lat 7 włącznie wstęp bezpłatny, pod warunkiem zajęcia miejsca na kolanach opiekuna.
  • Bilety dla Osób z Niepełnosprawnością: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 10 czerwca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Mistrzostwa Europy Par do lat 19”.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też